Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1200 chetnych na 40 miejsc pracy.oto poziom naszego bezrobocia.choc pewno wsrod chetnych sa tacy co pracuja a szukaja bardziej atrakcyjnej pracy.choc ochrona na lotnisku nie zarabia zbyt wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam juz tak wszystko dawno jest zaklepane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zostanie tam zatrudnona chociaż jedna osoba skierowana z Urzędu Pracy po pięćdzisiątym roku życia?Pytam tak z ciekawości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" zakończył się nabór pracowników do Służby Ochrony Lotniska. Zatrudnionych w niej będzie 39 osób, a wpłynęły aż 1192 zgłoszenia " ... no to teraz już wiecie dlaczego Lubelszczyzna dawno zdechła. Albo budżetówka, albo markety, albo cieć na ochronie ... też za 1 - 1,5 tys. PLN netto. Więcej nikt nie da, bo można przebierać w tysiącach bezrobotnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach zwykly robol na tasmie zarabia 500 $ na m-c, ochroniarz poand 700 $ i kto tu jest tanią siłą roboczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak z ciekawości , z czego będą opłacani wszyscy pracownicy portu, skąd pozostałe pieniądze na utrzymanie, bo opłata lotniskowa za 3 samoloty na tydzień - to chyba trochę mało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czego pewnie większość 60+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie jak przedstawiają się obliczenia w stosunku do ilośći chętnych na stanowiska w porcie?: "Stopa bezrobocia w woj. lubelskim - 14,4%"- Jak to Urząd Pracy wyliczył. Myślę że stopa bezrobocia jest zdecydowanie większa. Ta cyfra jest najkorzystniejsza dla UP, którą możne wskazać. Gdzie uwzględnieni ludzie za granicą i ci co wogóle się nie rejestrują? Mydlenie oczu. Myślę, że za jakiś czas miarka się przeleje bo ludzie mają tego dosyć. Prace na śmieciowych etatach, ludzie z doświadczeniem nie doceniani, zwolnienia, brak pracy dla ludzi wykształconych, wynagrodzenie po 20 latach pracy 1200zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem że DW chce zarobić ale to już żenada że każde kliknięcie to pojawia mi się banner reklamowy, nawet spokojnie nie mogę obejrzeć zdjęć z budowy portu !!! Wyluzujcie z tymi reklamami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...