Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestują bo nie chcą lekarzy z Lublina (wideo)

Utworzony przez Gość, 2 stycznia 2009 r. o 17:09 Powrót do artykułu
Dla ludzi nie znających sprawy: byłem świadkiem, jak p. wójt kilka razy zmieniał zdanie, a poza tym wystarczyło wczoraj włączyć telewizor, by zobaczyć, jak koleszka się mota... Po prostu robi ludzi w balona, a Ci co wciaż trwają w średniowieczu mu wierzą. A zalewem i Victorią mnie nie rozśmieszajcie. Kwitosz i zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lewą" ręką wójta w dosłownym słowa tego znaczeniu jest nieudolny zarówno na boisku jak i w radzie gminy ,nie za bardzo mogący się wysłowić pewien pan radny liżący stopy swojemu chlebodawcy a niedługo i jego żony.Wraz ze swoim wianuszkiem zwolenników-chcą zbawić świat mieszkańców Gminy jak widać wprowadzili więcej zamętu niż uleczyli .Kto jest im niewygodny i wchodzi w drogę,usuwają na boczny tor,ale miarka się przebrała ,mamy już dość waszej władzy i Lutym zrobimy z wami porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzymierzeńcy wójta już snują teorie spiskowe, wiem, ze I. Jędryczek dostał zakaz odzywania się w tej sprawie i zawierania jakiegokolwiek stanowiska. Zastaanówcie się, kto jest hołotą, a kto nie . A ten 1% o ktorym mowicie wypowie się 8 lutego. Zastanawiam się tylko, gdzie było wczoraj to 99% sparawiedliwych, ktorzy popierają zmiany Mirusia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oranż napisał:
Sprzymierzeńcy wójta już snują teorie spiskowe, wiem, ze I. Jędryczek dostał zakaz odzywania się w tej sprawie i zawierania jakiegokolwiek stanowiska. Zastaanówcie się, kto jest hołotą, a kto nie . A ten 1% o ktorym mowicie wypowie się 8 lutego. Zastanawiam się tylko, gdzie było wczoraj to 99% sparawiedliwych, ktorzy popierają zmiany Mirusia...
Kto mądrzejszy został w domu bo kłótnie nic tu nie pomogą a ten 1% to może nagwizdać Mirusiowi hehe. Jak Zuśka poszła na akcje to w ryj dostała i z limem wróciła do domu jak niepyszna!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stomatolog napisał:
Było tak mocno nie zaciskać tych zębów bo niedługo nie będziesz miał ich gdzie leczyć.Na referendum nie musisz iść bo i tak będzie dużo osób które złożą właściwy podpis,oczywiście za obaleniem obecnego wójta.
!@#$@#%#$^%$#$%B nienawidzę stomatologów! CZY KRETY@#$@# zastanawiałeś się nad swoim beznadziejnym życiem? spójrz w lustro i jak będziesz miał trochę litości nad innymi ludźmi to nie wyjdziesz już z domu aby nie straszyć ludzi! Ośle! idź na referendum !!! może ktoś zostanie na sali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To do "hani", lepiej robić z siebie pośmiewiską z taczką w tv, niż na boisku przegrywają z jakims huraganem psipsików dolny 10 do 0. I chyba jeszcze jeszcze większym obciachem jest siedzenie teraz w urzędzie gminy i na prośbę Jaśniepana Kwiatosza pisać farmazony na forum. I chciałbym zauważyć, ze pan wojt uwielbia zmiany- zmiany własnego zdania z ogromną częstotliwością!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hania napisał:
Kto mądrzejszy został w domu bo kłótnie nic tu nie pomogą a ten 1% to może nagwizdać Mirusiowi hehe. Jak Zuśka poszła na akcje to w ryj dostała i z limem wróciła do domu jak niepyszna!!!!!!!!
Haniu, zastanawiam się ile pan wwójt Ci płaci, było tam przyjść i nie chrznić o taczce, a Ty chyba już od winka pitego z przymierzeńcami swojego władcy pomiesznia zmysłów dostałaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oranż napisał:
Sprzymierzeńcy wójta już snują teorie spiskowe, wiem, ze I. Jędryczek dostał zakaz odzywania się w tej sprawie i zawierania jakiegokolwiek stanowiska. Zastaanówcie się, kto jest hołotą, a kto nie . A ten 1% o ktorym mowicie wypowie się 8 lutego. Zastanawiam się tylko, gdzie było wczoraj to 99% sparawiedliwych, ktorzy popierają zmiany Mirusia...
ty to jakiś wróg obecnego wójta jesteś, a nie ktoś komu zależy na naszej gminie. pewnie jestej jednym z inicjatorów tego protestu. i zakulisowych targów bo doskonale znasz date referendum pewnie myślisz że wskoczysz na miejsce obecnego wójta hi hi hi. a nie przyszło ci do głowy że nienawiść jaką wywołujesz skieruje się przeciw tobie. w piśmie pisze że kto wiatr siej ten burzę zbiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!@#$%^ napisał:
!@#$@#%#$^%$#$%B nienawidzę stomatologów! CZY KRETY@#$@# zastanawiałeś się nad swoim beznadziejnym życiem? spójrz w lustro i jak będziesz miał trochę litości nad innymi ludźmi to nie wyjdziesz już z domu aby nie straszyć ludzi! Ośle! idź na referendum !!! może ktoś zostanie na sali!!!
juz sie obawiam o stan twojego uzebiania a wlasciwie jego braku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry kontakt z pacjentem,dyspozycyjnosc itp.dr Julian K. leczyl mieszkancow Rybczewic i byl dyspozycyjny przerz cala dobe.Ma swoich pacjentow ,ktorzy wybrali Go na lekarza rodzinnego. Osrodek wybudowali mieszkancy,szkole tez. Czy wojt wybierajac lekarzy ze szpitala wojskowego jest naiwny? Sadzi ,ze przyjada specjalisci? Bzdura moze raz na m-c chirurg.,a mieszkancy itak beda jezdzic do Lublina badz Swidnika do specjalistow.Przeciez lek .rodzinny daje skierowania do specjalistow. ,a moze byc taka zasada ,ze skierowania pprzez lek.wojskowych nie beda chonorowane przez cywilne. I co trzeba jechac do Szpitala wojskowego. A godziny przyjec do 15 i kto pozniej. A jak bedzie z wizytami domowymi? Chyba wojt nie przemyslal. Ale nie musi sie znac na wszystkim jak czlonek Zarzadu Wojewodztwa Pan A.Bratkowski posel PSL. ktory z ramiena partii odpowiada za aafilharminie i Teatr Muzyczny Laczenie szpitali i ochrone zdrowia. Tego Pana postawila Partia na odinku kultury i zdrowia. Jak wyglada kultura jak wyglada sluzba zdrowia to wiemy. Panie wojcie nie mozna znac sie na wszystkim. To nie jest film Ranczo.To jest zwykle zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismo pisze sie z duzej litery , a wracajac do zakulisowych przetargow to pseudoWojt zbiera sie ze swoimi przydupasami z rady i knuje jak by co tu wymyslec by jak najdluzej posiedzic na stoleczku i nic nie robic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
Haniu, zastanawiam się ile pan wwójt Ci płaci, było tam przyjść i nie chrznić o taczce, a Ty chyba już od winka pitego z przymierzeńcami swojego władcy pomiesznia zmysłów dostałaś.
ty to mówisz z własnego doświadczenia hi hi hi nauczyłeś się brać lewą kase i myślisz że wszyscy tak robią. nie nie, nie wszyscy kradną i mają zasady maralne w du*** tak jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Pismo pisze sie z duzej litery , a wracajac do zakulisowych przetargow to pseudoWojt zbiera sie ze swoimi przydupasami z rady i knuje jak by co tu wymyslec by jak najdluzej posiedzic na stoleczku i nic nie robic.
a ty myślisz wskoczyć na jego miejsce hi hi hi masz dobry plan jestem pod wrażeniem i już nie piszesz o ośrodku zdrowia o ludziach tylko jawnie chcesz odwołania wójta, brak ci kasy?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pacjentem POZ Piaski Przychodni Wojskoiwej za badania nie płace, za prześwietlenia nie płace, za strzykawki i zastrzyki też nie płace... tak jak to było u nas zanim pojawił się POZ Wojskowy... Skierowania do specjalistów są honorowane nie tylko w naszym województwie, ale i w całej Polsce, na miejsce przyjeżdza 10 specjalistów najdłużej czekam na wizytę u danego specjalisty dwa tygodnie, a jak mi trzeba natychmiast konsultacji specjalistycznej to wtedy jadę do szpitala i jestem załatwiany na izbie przyjęć ... Nie oczerniajcie ludzi na podstawie wysnutych z palca insynuacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hania napisał:
A ten młody wieśniak chciał wójta na taczce wywieść niezła wiocha, taki cyrk odstawiać w telewizji.Pośmiewisko na całego jak można tak zbłaźnić naszą miejscowość!!! To nie wójta powinni wywieść tylko tego szczyla
Heniu o wiesniactwo Ciebie moglbym posadzic bo Ci sloma z butów wystaje przynajmniej ten chlopak mowil cos sensownego a nie motal sie jak ten śmieszny wojt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjent napisał:
Jestem pacjentem POZ Piaski Przychodni Wojskoiwej za badania nie płace, za prześwietlenia nie płace, za strzykawki i zastrzyki też nie płace... tak jak to było u nas zanim pojawił się POZ Wojskowy... Skierowania do specjalistów są honorowane nie tylko w naszym województwie, ale i w całej Polsce, na miejsce przyjeżdza 10 specjalistów najdłużej czekam na wizytę u danego specjalisty dwa tygodnie, a jak mi trzeba natychmiast konsultacji specjalistycznej to wtedy jadę do szpitala i jestem załatwiany na izbie przyjęć ... Nie oczerniajcie ludzi na podstawie wysnutych z palca insynuacji...
Slyszałem ze własnie w Piaskach faceta z anfina w przechodni wojskowych ginekolog przyjmowal czyzby otwory pomylil? a wracajac do Piask w przecgodni wojskowej leczy sie okolo 800 pacjentow na 10000 mieszkancow Piask wiec liczby mowia same za siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie znajdują się te Rybczewice?, które stały się tak słynne jak po wojnie Jeziorany... Robicie ze swojej gminy posmiechowisko i wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ty myślisz wskoczyć na jego miejsce hi hi hi masz dobry plan jestem pod wrażeniem i już nie piszesz o ośrodku zdrowia o ludziach tylko jawnie chcesz odwołania wójta, brak ci kasy?????
Heh człeniu masz chyba za mało istoty szarej w swej malej główce.... Na temat kasy nie bede sie wypowiadal a co do nastepcy nawet taki pomytsl mi do głowy nie przyszedł ponieważ nie mam na to czasu. mam tylko nadzieje ze nastepco zostanie osoba kompetentna do objecia tego stanowiska a nie człowiek ktory nie potrafi sie wysłowic przed kamerami . I nie chodzi w tym wszystkim o Ośrodek ale o GS i o brak jakichkolwiek inwetycji. Pewnie ty redafowałeś to propagandowe pisemko, nieudolnie zredagowane niczym za gomulki podpisanym przez wójta i rozesłanym do mieszkancow przed Swietami jako zyczenia, nie uszukujmy sie nie byly to życzenia z serca tylko masowo wydrukowana nieudolna agitka, pośmiewisko dla gminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kojot napisał:
Slyszałem ze własnie w Piaskach faceta z anfina w przechodni wojskowych ginekolog przyjmowal czyzby otwory pomylil? a wracajac do Piask w przecgodni wojskowej leczy sie okolo 800 pacjentow na 10000 mieszkancow Piask wiec liczby mowia same za siebie
co maja wspolnego licyby ze skierowaniami i jakoscia oferowanych uslug przez POZ wojskowy w Piaskach. Ja jestem zadowolony i taka jest moja opinia, a wy najlepiej nic nie zmieniajcie, niech bedzie dalej tak jak jest i nie robcie z siebie posmiechowiska..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kojot napisał:
juz sie obawiam o stan twojego uzebiania a wlasciwie jego braku:)
jakbym chodził do ośrodka w rybczewicach do pani stomatolog to już bym nie miał zębów!!! Polecam wypróbować innego stomatologa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 57

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...