Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przejechał nad nim pociąg, nic mu się nie stało

Utworzony przez seba, 21 lutego 2011 r. o 12:03 Powrót do artykułu
cała długość torów powinna być ogrodzona w każdym miejscu tak jak to jest w cywilizowanych krajach. U nas tego się nie da zrobić ponieważ tak szybko jak by powstało ogrodzenie tak szybko było zostało zdemontowane przez grabieżców którzy sprzedali by swoj łup na najbliższym złomie bądź indywidualnych kupców. smutne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seba- Coś mi się wydaje że masz firmę co siatką ogrodzeniową handluje;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe no co ty hehe ja tylko piszę tak jak powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli leżał wzdłuż torów, po zewnętrznej stronie i nie zginął, to żadna sensacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Jeśli leżał wzdłuż torów, po zewnętrznej stronie i nie zginął, to żadna sensacja.
To wszystko przez to ,że był pijany! Ci zawsze mają najwięcej szczęścia w jakichkolwiek wypadkach;/ a giną niewinni;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa, ten człowiek jak wiem szedł i zderzył się z pociągiem, że był pijany i miał farta to inna sprawa. Odbił się jak kauczuk, a że ktoś to widział to zgłosił to na pogotowie, a sprawa przeszła w ręce policji. Poszkodowany wracał z remizy OSP. A te bałwany z Dziennika nie wiedzą a piszą głupoty!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wracał z klubu NOKAUT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...