Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
powinno być łatwe do wymówienia i lokalne! SVEEDNEEK AIRPORT będzie beprobemowe dla obcokrajowców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalić burmistrza to będzie najlepsze
popieram!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat-" – Chodziło o spójność przekazu dla pasażerów – wyjaśnia Piotr Jankowski, rzecznik spółki Port Lotniczy Lublin. – Zależało nam na tym, żeby nazwa przystanku była zbieżna z nazwą miejsca docelowego". To Jankowski pracuje w Airporcie-skoro chce takiej nazwy przystanku PKP- czy Porcie Lotniczym ? Sam sobie zaprzecza i próbuje przekonać do czego innego.
ja się zastanawiam, czy kolega Jankowski nie popadnie w schizofrenię, w końcu jako rzecznik portu powinien optować za nazwą preferowaną przez zarząd lotniska, a jako pracownik urzędu miasta Świdnik, czyli podwładny Jaksona, powinien popierać Waldiego.   Chyba że dane z BIP-u: http://www.bip.swidnik.tensoft.pl/index.php?gid=338 są nieaktualne, to przepraszam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od 20 lat to słyszę: "Świdnik dzielnicą Lublina" - NIGDY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie po rosyjsku?? w końcu bliżej wschodu niż zachodu. i dlaczego airport, może asshole....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mam powiedzieć na takie coś :)  - Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku? jeśli tak co niektórych razi ta nazwa przystanku kolejowego przy lotnisku :) to mnie np. może razi że sąd Lublin jest w  Świdniku :) .To lotnisko było , jest i będzie nazywało się Lublin i nikt ani nic tego nie zmieni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ląduje w Lublinie i startuje z lotniska w Lublinie ;).... a na lotnisku London Stansted nikt nie wie co to Świdnik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ląduje w Lublinie i startuje z lotniska w Lublinie ;).... a na lotnisku London Stansted nikt nie wie co to Świdnik...
  A wiedzą co to jest Lublin? Śmiem wątpić, to nie jest taka metropolia jak się niektórym wydaje. I raczej nie ma z czego słynąć w świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam się ta nazwa nie podoba,jak i cała nazwa.Lublin by chciał przywłaszczyć sobie wszystko co daje rozgłos itd.Powinno być "ŚWIDNIK AIRPORT".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mam powiedzieć na takie coś :)  - Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku? jeśli tak co niektórych razi ta nazwa przystanku kolejowego przy lotnisku :) to mnie np. może razi że sąd Lublin jest w  Świdniku :) .To lotnisko było , jest i będzie nazywało się Lublin i nikt ani nic tego nie zmieni .
ale jak sam pisałeś chodzi o SIEDZIBĘ  ! sąd  ma miejsce w Świdniku, przystanek też jest w Świdniku- czy ci się podoba , czy  nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez uwazam ze Jaksona powinnismy wyslac na emeryture.   Na wynagrodzenia i nagrody dla swoich urzednikow przeznacza miliony zł a ludziom odmawia budowy dróg, poprawy bezpieczenstwa  z uwagi na brak srodkow w budżecie ( chodziło o kilkadziesiat tysiecy zł)
chodzi o klonową  ? jest wszystko co być powinno,chyba jeszcze szlabanu brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co ? przecież każdy podróżny widzi gdzie  jest !!! nawet , za przeproszeniem Murzyn jak zobaczy samolot i szynobus , skojarzy,  że jest na Lublin airporcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson odpuść sobie! Jak się będziesz bardzo wcinał w sprawy PLL to będą się domagać dopłaty do deficytu tego z........go interesu. Trzeba Ci tego? Mało innych ważnych spraw w Ś? A do wyborów blisko, oj blisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez arogancje tego Burmistrza zgineła jedna osoba a wiele   zostało rannych w swidniku.   Ludzie w Świdniku od trzech lat walcza z tym burmistrzem. jaksonem   http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=877:ministerstwo-klonowa-jest-niebezpieczna&Itemid=46     http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130820/SWIDNIK/130829993
przez swoją głupotę ! jak się jedzie samochodem po mieście to nie należy paplać bezmyślnie tylko patrzeć naokoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi o klonową  ? jest wszystko co być powinno,chyba jeszcze szlabanu brakuje
  Dokładnie. Jak ktoś nie rozróżnia znaków to powinien stracić prawko. Ostatnio sobie przystanąłem niedaleko tego feralnego skrzyżowania i na osiem samochodów trzy nie zatrzymały się w ogóle przed stopem, a jeden z nich nawet lekko wymusił pierwszeństwo (oczywiście nie czekał wcześniej w korku na wyjazd z ulicy podporządkowanej). Nie opowiadajcie głupot o słabej widoczności, bo jest tam lepiej niż wiele innych skrzyżowań. Co do Klonowej to ten "oprotestowany" odcinek Lotników Polskich-Wyszyńskiego jest bardzo bezpieczny. Ruch mały (oczywiście "mieszkańcy" się chwalą że nie da się przejść przez przejścia - śmiech na sali), zakręty na tyle ostre, że mało komu przychodzi do głowy szarżowanie. O ile pamiętam to tam było tylko jedno zdarzenie - ktoś walną w słup latarni. Wypadków wbrew temu co mówią Ci "mieszkańcy" na tym odcinku nie było. Wydaje mi się, że z tym "bezpieczeństwem" chodzi o coś innego. Tu chodzi albo o zablokowanie ulicy zalewając ją progami zwalającymi (wobec tego kierowcy wybiorą inną drogę), dzięki czemu uzyskamy piękny "parking" dla samochodów "mieszkańców". Albo tu chodzi o wylansowanie jakiejś osoby na stanowisko radnego, a może i wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Lublin a nie Świdnik? Lotnisko Kraków czy Balice,Poznań czy Pyrzyce.Po kompromisie czy nie może być Przystanek Lotnisko.Nie ma ich dziesięć więc będzie wiadomo o co chodzi.
   
Dlaczego Lublin a nie Świdnik? Lotnisko Kraków czy Balice,Poznań czy Pyrzyce.Po kompromisie czy nie może być Przystanek Lotnisko.Nie ma ich dziesięć więc będzie wiadomo o co chodzi.
Jeśli Poznań to Ławica a Pyrzyce to Katowice. Gdzie Rzym, gdzie Krym. Najpierw trochę wiedzy dopiero potem wypociny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Lublin a nie Świdnik? Lotnisko Kraków czy Balice,Poznań czy Pyrzyce.Po kompromisie czy nie może być Przystanek Lotnisko.Nie ma ich dziesięć więc będzie wiadomo o co chodzi.
   
Dlaczego Lublin a nie Świdnik? Lotnisko Kraków czy Balice,Poznań czy Pyrzyce.Po kompromisie czy nie może być Przystanek Lotnisko.Nie ma ich dziesięć więc będzie wiadomo o co chodzi.
Jeśli Poznań to Ławica a Pyrzyce to Katowice. Gdzie Rzym, gdzie Krym. Najpierw trochę wiedzy dopiero potem wypociny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYŁĄCZYĆ ŚWIDNIK DO LUBLINA I PO KŁOPOCIE !   TAK JAK KIEDYŚ: WIENIAWĘ, CZECHÓW, WĘGLIN... I WIELE INNYCH !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mowię wylatuję z Lublina nie z świdnika.... bo świdnika nikt nie kojarzy z moich znajomych z innych części Polski.
Wspólczuje inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez arogancje tego Burmistrza zgineła jedna osoba a wiele   zostało rannych w swidniku.   Ludzie w Świdniku od trzech lat walcza z tym burmistrzem. jaksonem   http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=877:ministerstwo-klonowa-jest-niebezpieczna&Itemid=46     http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130820/SWIDNIK/130829993
Żal mi Ciebie.Ból totalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...