Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibice Avii zaatakowali pociąg z fanami Motoru

Utworzony przez święte oburzenie, 4 kwietnia 2011 r. o 14:19 Powrót do artykułu
mm napisał:
a kiedy ukaże się artykuł o nieodpowiednim i nieadekwatnym do sytuacji użyciu środków przymusu bezpośredniego przez pseudopolicjantów odnośnie tego zajścia?!
policja zawsze nieslusznie uzywa srodkow przymusu kibice zawsze sa mili i grzeczni tylko spiewaja a zla policja ich atakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem - nieudolność policji, która sama swoim działaniem doprowadziła do drobnych zamieszek. Grupa kibiców Avii czekająca spokojnie na pociąg, którym także jechali kibice Motoru o czym policja doskonale wiedziała i jechała z nimi w pociągu w tylnich wagonach. Wagony z przodu puste przygotowane dla sympatyków Avii. I wystarczyło tylko doprowadzić świdniczan do wagonu ale nie ledwo pociąg na stacje wjechał już było słychać strzały z policyjnej broni i rozganianie miejscowych ze stacji i potwierdzi to nie jedna osoba która widziała całą sytuacje z boku. Więc się pytam jeśli nie chciano wpuścić świdnickich kibiców do pociągu po co ich eskortowano na tą stacje?. Aby poćwiczyć używanie broni? Artykuł nie wspomina o ludziach rannych od kul w głowe a jedna osoba dostała gumową kulą w twarz. Więc na ćwiczenia radze się wybrac ale na strzelnice bo nijak to się ma do strzelania poniżej pasa. A wszystko przy poklasku mediów. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo napisał:
Belfi hools.On nie ma siły kamienia podnieść a co dopiero rzucić:-))))))))))))))
hehe też tak myślę , jak on ledwo chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdniczanin napisał:
Byłem widziałem - nieudolność policji, która sama swoim działaniem doprowadziła do drobnych zamieszek. Grupa kibiców Avii czekająca spokojnie na pociąg, którym także jechali kibice Motoru o czym policja doskonale wiedziała i jechała z nimi w pociągu w tylnich wagonach. Wagony z przodu puste przygotowane dla sympatyków Avii. I wystarczyło tylko doprowadzić świdniczan do wagonu ale nie ledwo pociąg na stacje wjechał już było słychać strzały z policyjnej broni i rozganianie miejscowych ze stacji i potwierdzi to nie jedna osoba która widziała całą sytuacje z boku. Więc się pytam jeśli nie chciano wpuścić świdnickich kibiców do pociągu po co ich eskortowano na tą stacje?. Aby poćwiczyć używanie broni? Artykuł nie wspomina o ludziach rannych od kul w głowe a jedna osoba dostała gumową kulą w twarz. Więc na ćwiczenia radze się wybrac ale na strzelnice bo nijak to się ma do strzelania poniżej pasa. A wszystko przy poklasku mediów. Wstyd
słuchaj to policja z lu stała na stacji wsch i to oni rozpętali ta awanturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, to policja zawsze prowokuje kiboli. Tak zawsze przestępcy sie tłumaczą. Bo uwierze, że Policji zależy na zadymach. Napewno woleliby aby nie było zajś i wrócic do domów. Chuligani to nie pseudokibice, to bandyci pod barwami klubów i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy ze świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz różni nas jedna podstawowa rzecz - Ty to wyczytałeś z artykułu, ja widziałem to na żywo. CO do artykułu - napisany w opcji kopiuj wklej z innych dzienników, więc nie spodziewam się tu żadnej rzetelności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdniczanin napisał:
Byłem widziałem - nieudolność policji, która sama swoim działaniem doprowadziła do drobnych zamieszek. Grupa kibiców Avii czekająca spokojnie na pociąg, którym także jechali kibice Motoru o czym policja doskonale wiedziała i jechała z nimi w pociągu w tylnich wagonach. Wagony z przodu puste przygotowane dla sympatyków Avii. I wystarczyło tylko doprowadzić świdniczan do wagonu ale nie ledwo pociąg na stacje wjechał już było słychać strzały z policyjnej broni i rozganianie miejscowych ze stacji i potwierdzi to nie jedna osoba która widziała całą sytuacje z boku. Więc się pytam jeśli nie chciano wpuścić świdnickich kibiców do pociągu po co ich eskortowano na tą stacje?. Aby poćwiczyć używanie broni? Artykuł nie wspomina o ludziach rannych od kul w głowe a jedna osoba dostała gumową kulą w twarz. Więc na ćwiczenia radze się wybrac ale na strzelnice bo nijak to się ma do strzelania poniżej pasa. A wszystko przy poklasku mediów. Wstyd
już się chociaż nie kompromituj. przejeżdżałem tamtędy przed 14 i nie powiesz mi że ta banda gówniarzowatych pseudokibiców zachowywała się spokojnie a to wina policji. Moja rodzina była na spacerze i o mało nie dostali kamieniami. Ich szkoda nawet nazywać pseudokibicami, rozwydrzona gównarzeria którejsię wydaję że wszystko mogą bo są w grupie, większość to niedowartościowani małolaci. Policja powinna im porządniej wpieprzyć żeby chodzić nie mogli. Podobno wystrzelono około 100kul, powinni i 1000 wystrzelić żeby tą hołotę rozumu nauczyć. BRAWO POLICJA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróć wcześniej i przeczytaj jeszcze raz - KTO rozpętał całe te zamieszki. I nigdzie nie pisze że to co się później działo było dobre a kibice byli potulni jak baranki. Tylko że policja jest od tego by zapobiegać tego typu wydarzeniom a nie je rozpoczynać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świdniczanin napisał:
Wróć wcześniej i przeczytaj jeszcze raz - KTO rozpętał całe te zamieszki. I nigdzie nie pisze że to co się później działo było dobre a kibice byli potulni jak baranki. Tylko że policja jest od tego by zapobiegać tego typu wydarzeniom a nie je rozpoczynać.
Sęk w tym że wg mnie to policja nic nie rozpoczęła tylko ta dzieciarnia. Mieli się patrzeć jak się tłuką na stacji? Jedni w pociągu a drudzy na peronie. Wtedy już by sobie na pewno nie poradzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Sęk w tym że wg mnie to policja nic nie rozpoczęła tylko ta dzieciarnia. Mieli się patrzeć jak się tłuką na stacji? Jedni w pociągu a drudzy na peronie. Wtedy już by sobie na pewno nie poradzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pociąg zdemolowali? Bo jeśli tak, to PKP powinno zrobić z nich swoich sponsorów i w ramach kary kazać im osobiście i oczywiście nieodpłatnie odnawiać wszystkie "kible" (te pasażerskie składy), jak i lokomotywy i wagony wszelkiej maści Odnawiać na własny koszt rzecz jasna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wszyscy rzucali w funkcjonariuszy może wśród nich jest ktoś niewinny i dlaczego ma być ukarany czy było jakieś nagranie żeby ich osadzać???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby nie policja to by tylko obrzucili i by sobie poszli ale jednak nie bo trzeba interweniować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
a czy wszyscy rzucali w funkcjonariuszy może wśród nich jest ktoś niewinny i dlaczego ma być ukarany czy było jakieś nagranie żeby ich osadzać???????????
może i nie wszyscy, ale w takim razie, kaptury i szaliki z głów bo ciężko było tam kogoś rozpoznać, i niech sie widocznie odetną od tych co demolują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
już się chociaż nie kompromituj. przejeżdżałem tamtędy przed 14 i nie powiesz mi że ta banda gówniarzowatych pseudokibiców zachowywała się spokojnie a to wina policji. Moja rodzina była na spacerze i o mało nie dostali kamieniami. Ich szkoda nawet nazywać pseudokibicami, rozwydrzona gównarzeria którejsię wydaję że wszystko mogą bo są w grupie, większość to niedowartościowani małolaci. Policja powinna im porządniej wpieprzyć żeby chodzić nie mogli. Podobno wystrzelono około 100kul, powinni i 1000 wystrzelić żeby tą hołotę rozumu nauczyć. BRAWO POLICJA!!!
to chuba nie masz rozumu a jak ktoś by dostał w skroń to by go zabił chociaż to były gumowe kule trochę rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
gdyby nie policja to by tylko obrzucili i by sobie poszli ale jednak nie bo trzeba interweniować
hahaahaha... tylko obrzucali. Nie życzę Ci żeby TYLKO obrzucali Ci kiedyś samochód albo TYLKO obrzucali Ciebie. Mam nadzieję że sobie zażartowałaś,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to chuba nie masz rozumu a jak ktoś by dostał w skroń to by go zabił chociaż to były gumowe kule trochę rozumu
po nogach walić a nie po głowie, zresztą chyba nawet takie są wytyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaś napisał:
Brawo policja!!! Szkoda, że nie użyliście ostrej amunicji do tych bandziorów. Wreszxcie byłby spokój z tymi zakutymi łabmi. Pzdr. prawdziwych kibiców
kibic motoru się znalazł ostrą amunicje to mogą przygotować na wasz klub a nie na naszych oddanych kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Policja mówisz student,a jak gazem kobiete w ciąży potraktowali bo się chciała dowiedzieć co się dzieje to co brawa mają być ? Jak do ciotki mojego kumpla strzelali bo wystawiła tylko łeb z pociągu to co brawa ? Kto tego nie widział na żywo niech sobie wieży pseudo pismakom. Bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...