Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reaktywacja tzw. Świdnickich Spacerów. "Przeciwko propagandzie w telewizji"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2017 r. o 22:13 Powrót do artykułu
A od kiedy to komuniści spacerowali kiedyś po Świdniku? Teraz pewnie wyjdzie sama ''młodzież'' jak na proteście studentów hahaha. Komunistyczna żenada. Lemingom i im POdobnym zostało tylko ujadanie. Życzę siarczystych mrozów na spacerach - zimno Podobno najlepiej konserwuje - głupotę. Świdnickie spacery są ale przeciw radzieckiej TVN ;) Chcą sprzeciwić się manipulacjom TVN ( telewizja niemiecka czy radziecka ) ;) KOD SMROD Jakub Osina, członek zarządu powiatu świdnickiego PO /PSL - KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bolą ryje odcinane od koryta, och bolą. Na nic wasze kwiczenie wasz czas już się skończył". Uważaj co wypisujesz, czasy i preferencje(polityczne też)tak szybko się zmieniają, że tylko patrzeć jak twoi, którzy też dorwali się do koryta zostaną przepędzeni na cztery wiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem KODu głosowałem na Kukiza ale wiadomości TVP faktycznie dorównują tym ze stanu wojennego: zajadłość, gnojenie opozycji (jaka by nie była bo gorzej jak nie będzie jej wcale), pomijanie problemów ukraińskich tzn wzrostu kultu OUN i UPA oraz niszczenia polskich cmentarzy, wybielanie wpadek PISu to tylko drobne przykłady. No i ci posępni dziennikarze którym tylko brakuje mundurów. No cóż historia kołem się toczy ale plebs puki ma ochłapy w postaci 500+ cieszy się i popiera te działania. Cale szczęście że zostało jeszcze trochę myślących i nie tylko tych z KOD, SLD itp ale zwykłych obywateli tego zagarnianego przez różnych politykierów kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnickie Spacery były dumą opozycji Tamtych Czasów i pokazywały odwagę Mieszkańców. Obecnie byli komuniści, ich rodziny i inne grupy obrony dawnych interesów chcą ukraść tę idęę dla siania zamętu w głowach ludzi niezdecydowanych. Problem polega na tym że powinni oni zabrać ze sobą swoje plazmy z "jedynie słusznym TVN, Polsatem..." dla których ich głupota jest pożywką. Techniki manipulacji tłumem są skuteczne jedynie u jednostek słabych które nie wiedzą kim są i do czego zmierzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zolnierz ak rajmund kaczynski nie wyjechal na syberie, tylko dostal od komunistow dom i prace na uczelni? dlaczego w rzadzie pis sa komunistyczni prokuratorzy? dlaczego wyborcy tej partii to kompletni idioci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że ta "młodzież trzeciego wieku" nie wychodziła kilka lat wcześniej gdzie wszystkie stacje telewizyjne i radiowe próbowały niszczyć wszystko co Polskie i Katolickie a promowały różne odchylenia oraz stawiano różne koromysła typu"Tęcza" aby lud miał nowe obiekty kultu. W ramach równouprawnienia do zachodniej Europy nasprowadzano osobników o obcej kulturze bo społeczeństwo było podzielone i skłócone. Nas Polaków też próbuje się skłócić poprzez akcje Trybunał, Demokracja w Sejmie, Studenci, Nauczyciele z ZNP... i bada która grupa ma najsłabsze podbrzusze(morale). Trzymajmy się razem i nie dajmy się prowokatorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzecie pokolenie SB wciąż aktywne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dorwali, tylko zostali wybrani - w demokratycznych wyborach. Zrozum to wreszcie. Czy to się wam podoba czy nie, ale takie są fakty. I tak naprawdę to dobrze się stało, że pokazaliście kim jest wasze środowisko, mam na myśli wydarzenia 16 grudnia i to co było później, wyczyny Muchy, Nitrasa i ta słynna wypowiedź Komorowskiego o jego satysfakcji, o Niesiołowskim już nie wspomnę. Wstyd i żenada. Pokazaliście co sobą reprezentujecie i kim jesteście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spacerują coraz bardziej się obnażają , o to chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bóg jak chce ukarać to najpierw odbierze rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja: ubecy i stare komuchy będą spacerować podczas wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to za tydzien wszyscy na ulice! Swidnik musi dac przyklad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A co z kabanem nie mogę sobie pospacerować" kiedyś to było śmieszne jak smarowano świnię czarną pastą ale obecnie jest inaczej jak występują przebierańcy i inni zaprzańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wypowiadam się w tej sprawie,bo nie mam telewizora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest coś takiego w pilocie TV jak strojenie, albo usunięcie programu z listy. Przecież to banalnie prosta czynność. Na liście zaznacza się (TVPinfo,1,2, .....) i pojedyńczo potwierdza się "usuń" przyciskiem OK. Jest przecież wybór innych stacji. Spacerować to można tylko dla zdrowia i to tylko wtedy jak jest czyste powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś pamięta o ile podrożał kotlet w latach 80 i potem zaczął się strajk? Ile wtedy pracowało ludzi w zakładzie a ile pracuje obecnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******dziennikwschodni.pl/kraj-swiat/opinia-dot-teczki-tw-bolek-potwierdza-wspolprace-walesy-z-sb,n,1000193474.html ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ opinia dot. teczki tw "bolek" potwierdza współpracę wałęsy z sb ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- wasz kolega wygrał w toto lotka to da wam jeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ucho prezesa HIT internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ 35 lat temu brałem udział w tych spacerach, czego oczywiście nie żałuję, pragnę się odnieść do owego artykułu i obecnych spacerów. - Stowarzyszenie Świdnik Wspólna Sprawa organizuje podobne zgromadzenie. Powiem jak podkreślają „pewne zjawiska zdają się wracać do czasów komunistycznych”. - W Polsce nie było komunizmu. Proponuje, zanim zaczniecie coś pisać, to proszę się dokształcić w temacie. Co do obecnych spacerów, to nie zamierzam w nich uczestniczyć gdyż dopadła mnie grypa a kilkugodzinny spacer jeszcze bardziej mnie rozłoży. Dlaczego kilkugodzinny, już wyjaśniam. Oglądałem wiadomości w TV publicznej jak również w dwóch stacja polskiej TV prywatnej. Wszędzie brakuje obiektywizmu i rzetelnych przekazów na temat sytuacji w naszym kraju, Europie i świecie. W związku z tym normalny człowiek powinien spacerować w parach nadawania wiadomości przez te trzy telewizje i dlatego musiałbym maszerować kilka godzin. Nie mam wypranego i zniewolonego umysłu jak inni żeby nie dostrzegać tego, że w naszym kraju prawdziwie wolnych mediów nie ma, podobnie jak w większości krajów Unii. Jedyne na to lekarstwo, to nie kupować szmatławej prasy a TV publiczną i prywatną wystarczy przełączyć na programy naukowe i przyrodnicze. Na koniec jeszcze dodam, że protest ma sens, kiedy dotyczy całego zagadnienia a nie wybranych rzeczy. Proszę też nie profanować tamtych wydarzeń gdzie ludzie byli świadomi tego, z czym walczą i dlaczego z obecnym politycznym kretynizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kiedyś pisało że osina to najgorszy gatunek drzewa który do niczego się nie nadaje nawet na papierówkę a w Świdniku rosną w najlepsze jak za komuny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...