Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy lotnisko w Swidniku ma pełne wyposażenie? Ils? P.S: Z infolinią do tych linii trzeba być ostrożnym, dzwoniłam i zaplacilam dużo, polaczenie aż przeszło 4 złote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxx napisał:
Byłem pasażerem wczorajszego Lotu z Luton. Jedynie co mogę powiedzieć to pogratulować głupoty temu który odebrał to lotnisko bez ILS a tym co powinni informować na stronie internetowej lub na profilu tak jak obiecywano o warunkach panujących na lotnisku zmieńcie pracę bo nie wywiązujecie się ze swoich tak prostych obowiązków.Uważam że latanie z LUZ bez ILS to strata czasu i zdrowia. Lot powinien trwać 2:15 a trwał tak naprawdę ponad 3 godziny i dodatkowe 4:30 na transport do miejsca docelowego przez to że lotnisko chciało zarobić ale oszczędzając.Gratuluję takiego podejścia szkoda ze kosztem pasażerów.
Weś nie każde lotnisko odrazu ma każdy system odrazu że tam gdzie ty są gowno naprowadzające to sie niedziwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...