Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wymarzony DOm Młodych ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla organizatora kolonii, który z pobyt dzieci bierze zapewne niemałe pieniądze 100 czy 200 zł mandatu? Nawet tego nie zauważy w swoich wydatkach, a wręcz pewnie ma to wliczone w "koszty" i nie robi to na nim specjalnego wrażenia. Kary powinny być większe to i porządek byłby jak trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat byłem w tym tygodniu w Częstoborowicach w Wymarzonym Domu Młodych i prawda jest zupełnie inna. Dom jest zadbany, cały na nowo wymalowany, czysty i świeży. Gniazdko rzeczywiście było wyrwane na chwile przed kontrola, więc nikt tez nie zdążył jeszcze go naprawić. Ale to było jedno gniazdko wyrwane przez uczestników, co sie zdarza w każdym domu, i co najważniejsze od raz naprawione. Nie wiem skąd autor czerpał informacje o kurzu i pajeczynach, ale na 100% na miejscu nie był!!! Jakoś nie widzieliśmy nikogo obcego poza kontrola z sanepidu. Może warto jednak Pani/e Redaktor/rze wybrać sie na miejsce i samemu zobaczyć, a nie wypisywać brednie wyssane z palca. Z własnego doświadczenia zawsze najlepiej osadzić. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla twojej wiadomości człowieku porządek był jak trzeba bo również byłem wtedy w WDM-ie i wiem doskonale jak tam było a tutaj kłamią w żywe oczy bez jakiegokolwiek wstydu :excl:  :excl:  :excl:  :angry:  :angry:  :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO BRUTALNY ATAK NA KOŚCIÓŁ- JEDYNĄ OSTOJĘ POLSKOŚCI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w WDM'ie codziennie było sprzątane więc nie piszcie bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...