Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion Avii Świdnik będzie jak nowy

Utworzony przez buahahahaha, 22 sierpnia 2012 r. o 17:06 Powrót do artykułu
Basen na 3 m-c i po basenie.Oczywiście przy dobrej pogodzie a stadion ze sztuczną nawierzchnią na cały rok.I tak się wszystkim nie dogodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TALLAHASSEE, Fla. (AP) — Florida A&M University [spam] is asking a judge to throw out a lawsuit filed against the university [spam] by the family of a drum major who died last November after a hazing ritual.Monday's ###### filing by the university said the lawsuit from the family of Robert Champion should be dismissed on several grounds. Among them, [spam] the university claims Champion should have refused to participate in hazing events. The university also says taxpayers should not be held liable ###### for what it called Champion's imprudent and avoidable decision.An attorney for the Champion family says it's committed to Gucci Belts clearing Champion's name and holding FAMU Louis Vuitton Belts accountable for allowing hazing to go on for years.Champion died after being beaten by fellow band members aboard a bus parked ###### outside an Orlando hotel after a football game. Oil companies guzzle down billions in profits. Billionaires pay lower tax rates Coach Factory Online than their secretaries. And Wall Street C.E.O.’s — the same ones who wrecked our economy and destroyed millions of jobs — still strut Coach Online Outlet around Congress, no shame, demanding favors and acting like we should thank them.” But as the schedulers arranged, she followed James D. Sinegal, the well-known co-founder of Costco. He was among several speakers from the business world chosen to affirm Mr. Coach Factory Online Obama’s philosophy that the private sector needs the hand of government to educate a work force, build roads, finance research and more. That sought to counter a Republican convention theme, based on an Obama quote taken out of context, that the president recently said of businesses, “you didn’t build that.” “Some of my friends in corporate America say
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym aby stadion w Świdniku powstal, tym bardziej że będzie piękne lotnisko. Stadion na ok. 3-3,5 tysiąca miejsc z trybunami dookola i zadaszeniem...byloby cos pieknego! Basen też jest potrzebny...ale tutaj wystrczylby remont, bo basen jest uzywany tylko 3 m-ce w roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]Ludzie gadacie o orlikach na ktorych graja ludzi w moim wieku 25-35 lat a nie dzieciaki dla ktorych mialy byc bo siedza przed komputerami i moga bys Messim/Ronaldo o basenie a chodzilo tam po 50 os w czasie lata i to na krzywy ryj przez plot mowicie o kinie a jak kino dzialalo to bylem ze 2-3 razy to nie bylo seansu bo za malo ludzi przylazilo po prostu nie ma kasy nie ma popytu mam nadzieje ze ze stadionem bedzie inaczej ale obawiam sie ze wiecej osob niz teraz nie bedzie chodzilo i bedzie lipa z utrzymaniem chyba ze sie znajdzie sponsor i wpompuje kase w AVIUNIE ale malo to prawdopodobne... lepiej na poczatku zadbac o miejsca pracy a pozniej rozwijac kulture
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosik napisał:
No tak ,bo wybudują stadion Avii to już wina bandy łysoli jak to potrafił już ktoś określić i przy okazji obrazić zwykłych ludzi.Jestem kibicem Avii i nie jestem łysy a i nie noszę dresów na codzień.deb***em też chyba nie jestem a stadion ma służyc nie tylko piłkarzom ale i całemu miastu.Pieniądze na żłobki,przedszkola i inne ważne placówki powinny być z tym się zgadzam.Basen też powinien być odremontowany,ale kategorycznie protestuję tym obelgom które oczerniają zwykłych kibiców.Bo was futbol gówno obchodzi to nie znaczy że nikogo innego nie może być już pasją.PozdrAVIAm i proszę wyluzujcie trochę a swoją flustrację rozładujcie przed urzędem miejskim a nie jedziecie po mnie.Niczego złego wam nie zrobiłem..jeszcze;)
rozumiem, ze na podwyżkę podatków tez się zgadzasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion w budowie,centrum kultury skoñczone,lotnisko i drogi dojazdowe do niego sá jak i poláczenia MPK oraz kolejowe z lotniskiem.Centra handlowe skoñczone,czysto w miescie a i dosc bezpiecznie.Budynek sádu i rozbudowujáce sié osiedla mieszkalne w bardzo szybkim tempie macie.I jeszcze Wam zle.Podwyzki podatków sá na calym swiecie a mnie póki co stac na ich placenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie napiszesz ze Burmistrz przez 3 lata blokuje poprawe bezpieczenstwa na ulicy Klonowej? Przezciez tam zostało przez ten czas rannych wiele osób ( z tego co wiem dwoje dzieci).   Dlaczego nie napiszesz że zabraklo w budzecie pieniedzy na budowe miedzy innymi ulic Gospodarczej, Kasperka etc. a wtym samym czasie Soboń zabezpiecza srodki na powiekszenie nowego urzedu miasta.   No i dlaczego ludzie zaczeli zbierac podpisy za odwołaniem dzeksona z funkcji burmistrza?   Nawet nie bede wspominał jak jeszcze nie dawno jechało sie do Lublina wzdłuż lasu po wertepach.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...