Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion w Świdniku rośnie

Utworzony przez jon, 7 sierpnia 2013 r. o 07:44 Powrót do artykułu
Właśnie zabrakło  w budżecie pieniedzy na poprawe bezpieczenstwa mieszkanców Świdnika na ulicy Klonowej. (kilkadziesiąt tysiecy zł) Jakson z Soboniem wyżej niz bezpieczenstwo mieszkanców cenia sobie wygody -ma powstac nowy wiekszy urzad miasta za 10 milionów zł , stadion za kilkanascie milionów.     http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=12399:przysz%C5%82y-ratusz-do-przetargu&Itemid=46      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki kolor krzeselek bedzie??? oby nie jak w Lublinie gdzie na sile maja byc zielono czerowo jakies tam. na innych stadionach pomimo iz stadiony sa miejskie krzeselka sa w kolorach neutralnych badz klubowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rośnie następny obiekt na rachunek podatnika,a tych ubywa,bo systematycznie ubywa miejsc pracy.Złodzieje się z tym nie liczą,tylko aby dziś,bo są u władzy!Dokąd ludzie będą bezczynnie patrzyli na te przekręty i okradanie państwa?????Powstało lotnisko dzięki kłamstwom hazardzistów i już na wejściu problem,bo pokazywali nieprawdziwe symulacje.Ale Soczak główny kłamca dalej przy korycie!!!Teraz krytyczne artykuły się koduje,aby nie czytać co o nich myślą mieszkańcy Lublina i okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rośnie następny obiekt na rachunek podatnika,a tych ubywa,bo systematycznie ubywa miejsc pracy.Złodzieje się z tym nie liczą,tylko aby dziś,bo są u władzy!Dokąd ludzie będą bezczynnie patrzyli na te przekręty i okradanie państwa?????Powstało lotnisko dzięki kłamstwom hazardzistów i już na wejściu problem,bo pokazywali nieprawdziwe symulacje.Ale Soczak główny kłamca dalej przy korycie!!!Teraz krytyczne artykuły się koduje,aby nie czytać co o nich myślą mieszkańcy Lublina i okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami zastanawiam się czy mieszkam w 40tysięcznym mieście czy na wsi zabitej dechami, której mieszkańcy to kompletny zaścianek, nie obrażając nikogo tępota. Jakie bezpieczeństwo na Klonowej? Czepili się i pod każdym niemal artykułem dotyczącym Świdnika wałkują temat. Pępek świata. Ulica Klonowa. Tym bardziej, że newralgicznym fragmentem jest skrzyżowanie z Wyszyńskiego. W pozostałej części to normalna prosta ulica przy której znajduje się chodnik. To co? Może zrezygnujemy ze wszystkich inwestycji w mieście i całość środków przekierujemy na Klonową. Zrobimy tam 2 pasy w każdym kierunku(będzie trzeba po parę metrów działki zabrać mieszkańcom) odgrodzimy drogę od chodnika, postawimy ekrany żeby nie było hałasu, i na wszelki wypadek co 50 metrów zamontowany zostanie próg zwalniający. Siedziba władz miasta będzie się mieścić w 50letnim baraku, Z centrum zniknie fontanna, zamiast skwerku będzie klepisko z zaroślami, w miejscu powstającego stadionu gdzie swoje mecze mają rozgrywać nasi kopacze i gdzie odbywać się mają różne imprezy kulturalne zostanie gołe pole, ewentualnie otoczone rzędem drewnianych ławek, na chodniki zamiast kostki wrócą tradycyjne płyty, zlikwidowane zostaną ścieżki rowerowe, a remonty dróg(oczywiście poza Klonową) zostaną wstrzymane na najbliższe 10 lat. Zapomniałbym. Tego kto się zgodził na remont MOK trzeba wygnać z miasta, a najlepiej żeby wcześniej jeszcze został ukarany cieleśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami zastanawiam się czy mieszkam w 40tysięcznym mieście czy na wsi zabitej dechami, której mieszkańcy to kompletny zaścianek, nie obrażając nikogo tępota. Jakie bezpieczeństwo na Klonowej? Czepili się i pod każdym niemal artykułem dotyczącym Świdnika wałkują temat. Pępek świata. Ulica Klonowa. Tym bardziej, że newralgicznym fragmentem jest skrzyżowanie z Wyszyńskiego. W pozostałej części to normalna prosta ulica przy której znajduje się chodnik. To co? Może zrezygnujemy ze wszystkich inwestycji w mieście i całość środków przekierujemy na Klonową. Zrobimy tam 2 pasy w każdym kierunku(będzie trzeba po parę metrów działki zabrać mieszkańcom) odgrodzimy drogę od chodnika, postawimy ekrany żeby nie było hałasu, i na wszelki wypadek co 50 metrów zamontowany zostanie próg zwalniający. Siedziba władz miasta będzie się mieścić w 50letnim baraku, Z centrum zniknie fontanna, zamiast skwerku będzie klepisko z zaroślami, w miejscu powstającego stadionu gdzie swoje mecze mają rozgrywać nasi kopacze i gdzie odbywać się mają różne imprezy kulturalne zostanie gołe pole, ewentualnie otoczone rzędem drewnianych ławek, na chodniki zamiast kostki wrócą tradycyjne płyty, zlikwidowane zostaną ścieżki rowerowe, a remonty dróg(oczywiście poza Klonową) zostaną wstrzymane na najbliższe 10 lat. Zapomniałbym. Tego kto się zgodził na remont MOK trzeba wygnać z miasta, a najlepiej żeby wcześniej jeszcze został ukarany cieleśnie.
Moim zdaniem przyczyną tego jest brak checi urzedników do pomocy mieszkańcom. Jesli uwazaja ze jest niebezpiecznie to dlaczego im nie pomóc? Honor urzednika ucierpi? Przecież to ci mieszkancy sami dla siebie chca żle? Tu ktos rzucił film z wypadku z tej ulicy i to wcale nie jest to skrzyzowanie:   http://www.youtube.com/watch?v=7ogl2CgD6qo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu niepotrzebny stadion! Znowu wywalona bez sensu kasa przez swidnickich urzedasow! Ja sie pytam co z basenami? No Jakson, Radek, Sobon  .... gdzie rekreacja dla rodzin z dziecmi? w upalne dni? Co z ulica Kusocinskiego? Ech ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie znajdę wizualizację lub plany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rośnie następny obiekt na rachunek podatnika,a tych ubywa,bo systematycznie ubywa miejsc pracy.Złodzieje się z tym nie liczą,tylko aby dziś,bo są u władzy!Dokąd ludzie będą bezczynnie patrzyli na te przekręty i okradanie państwa?????Powstało lotnisko dzięki kłamstwom hazardzistów i już na wejściu problem,bo pokazywali nieprawdziwe symulacje.Ale Soczak główny kłamca dalej przy korycie!!!Teraz krytyczne artykuły się koduje,aby nie czytać co o nich myślą mieszkańcy Lublina i okolic.
A ty kodujesz swoim bełkotem, nie wiadomo ile masz inteligencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod każdym artykułem na temat Świdnika żalą się mieszkańcy Klonowej. Z tego co wiem największe problemy sprawia skrzyżowanie Klonowej i Wyszyńskiego i temat ten zostanie rozwiązany progami prawda? Niestety często odnoszę wrażenie, że mieszkańcy Klonowej chcieliby aby ta ulica została zamknięta dla innego ruchu a poruszać się po niej mogli tylko jej mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze do innych krzykaczy wypowiadających się, że stadion jest nikomu niepotrzebny. Kto dał wam prawo głosu w imieniu innych mieszkańców? Dla mnie jest jak najbardziej potrzebny, znam wielu ludzi którzy uważają tak samo. Miasto potrzebuje zrównoważonego rozwoju, inwestowania nie tylko w drogi ale także w kulturę czy sport. Lata zaniedbań w tym temacie doprowadziły właśnie do tego, że zamknięte są obiekty Avii przy ulicy Fabrycznej, a stadion był w rozsypce. Naszczęście zaczyna to się powoli zmieniać i północne obszary miasta już zaczynają nie straszyć swoim wyglądem. Dziś stadion jutro mam nadzieję basen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze do innych krzykaczy wypowiadających się, że stadion jest nikomu niepotrzebny. Kto dał wam prawo głosu w imieniu innych mieszkańców? Dla mnie jest jak najbardziej potrzebny, znam wielu ludzi którzy uważają tak samo. Miasto potrzebuje zrównoważonego rozwoju, inwestowania nie tylko w drogi ale także w kulturę czy sport. Lata zaniedbań w tym temacie doprowadziły właśnie do tego, że zamknięte są obiekty Avii przy ulicy Fabrycznej, a stadion był w rozsypce. Naszczęście zaczyna to się powoli zmieniać i północne obszary miasta już zaczynają nie straszyć swoim wyglądem. Dziś stadion jutro mam nadzieję basen     ten zrównowazony rozwój to wg Ciebie budowa Urzedu Miasta za 10 000 000zł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ja napisałem coś o UM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiac o zrownoważonym rozwoju miasta musimy miec na uwadze wszystkie inwestycje w miescie. Wyrywkowe pokazywanie pojedynczych inwestycji jako przykład rozwoju miasta moze prowadzic do mylnych wnioskow. Zgodzisz sie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety przed tym problemem miasto także będzie musiało stanąć jednak nie wiem czy akurat teraz jest na to dobry czas ( choć czy kiedykolwiek będzie?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu niepotrzebny stadion! Znowu wywalona bez sensu kasa przez swidnickich urzedasow! Ja sie pytam co z basenami? No Jakson, Radek, Sobon  .... gdzie rekreacja dla rodzin z dziecmi? w upalne dni? Co z ulica Kusocinskiego? Ech ...
Oczywiście po co komu stadion piłka nożna, lepiej niech dzieciarnia chleje pod blokiem bo nie ma co robić , na remont basenów też przyjdzie czas. Najlepiej sobie ponarzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie , a na kiego kija mi jakies baseny, jak Pan chcesz to jedz se pan nad jeziora a nie mi tu pierdziel o basenach. stadion ma byc i koniec a jak panu wody mało to nad zalew krepiecki i nie pierdacz mi tu glupot ze kasa wywalona bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście po co komu stadion piłka nożna, lepiej niech dzieciarnia chleje pod blokiem bo nie ma co robić , na remont basenów też przyjdzie czas. Najlepiej sobie ponarzekać
Jak dzieciarnia? Młodzi ludzi uciekaja za granice ze świdnika i tam wychowują dzieci.. Jestem pewien ze gdyby gmina mądrze zainwestowała kilkanascie milionów żeby przyciagnac inwestorów moze kilkadziesiatt rodzin nie opusciłoby swidnika w najblizszym czasie. No ale cóz bedziemy mieli nowy gmach urzedu no i pewnie w nim kilkanascie nowych miejsc pracy. Tak wygladaja madre rzady w swidniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion rosnie hala sie niedlugo zawali. Troche wstyd, ze Avia bedzie rozgrywala swoje mecze w szkolnej sali. Byly obiecywane jakies remonty przy Fabrycznej i inne cuda. Obiekt stoi zamkniety od maja pewnie wszyscy czekaja az runie i bedzie po klopocie. Tylko, ze nikt nie widzi ile radosci daja temu miastu siatkarze, a ile pilkarze. Jesli polepszamy warunki pracy to jednym i drugim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion rosnie hala sie niedlugo zawali. Troche wstyd, ze Avia bedzie rozgrywala swoje mecze w szkolnej sali. Byly obiecywane jakies remonty przy Fabrycznej i inne cuda. Obiekt stoi zamkniety od maja pewnie wszyscy czekaja az runie i bedzie po klopocie. Tylko, ze nikt nie widzi ile radosci daja temu miastu siatkarze, a ile pilkarze. Jesli polepszamy warunki pracy to jednym i drugim.
popieram. masz racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...