Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stan wojenny w PZL Świdnik. Pałkami odpowiedzieli na kwiaty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2016 o 20:10 Powrót do artykułu
Kiedyś było ZOMO teraz jest OTK Maciereicza różnią się tylko nazwą a metody te same
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przezyjmy to jeszcze k.u.r.wa raz! Dzięki Kaczyńskiemu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taki dramat i niestety niewiele nauczył młodych...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
13 grudnia jarek nic nie robil, nawet nie byl niczego swiadomy... a teraz wprowadza prl w wersji koscielnej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wywalczyli sobie , rozpirzony doszczętnie zakład
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ojojoj jakie bohatery, jakie kombatanty, jak to nam wolność wywalczyli...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co Wy wszyscy możecie tutaj komentować. Jak mój Ojciec poszedł do pracy 14 grudnia do WSK PZL Świdnik i nie wrócił do domu do Lublina, to wieczorem zebrali się wszyscy sąsiedzi i przynosili co mieli, ktoś puszkę mięsną, ktoś wędzony boczek. Następnego dnia z moim 15 letnim bratem pojechaliśmy autobusem zawieźć Ojcu to co przynieśli i jedyną puszkę z mielonką, którą mieliśmy w domu.  Wokół zakładu było pełno milicji i wojska. Ale pogadać jak ma się pełną michę i wszystko w sklepie, ponarzekać to teraz każy może...Trzeba przeżyć to wtedy zmieni się i światopogląd i nabierze się szacunku,  w tym do zdrowia i życia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZOMO razem z KOD i PO ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A po 35 latach przyszedł PiS i znowu będzie to samo. Nawet komunistyczny prokurator Piotrowicz ciągle ten sam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znam osobiscie jednego z tych ktorzy uczestniczyli wtedy w strajkachi reprezentował pracowników . Dzis jego rodzina ustawiona i zatrudniona w urzedzie miasta w Świdniku. Wstyd brak mi słow.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radny Kubiniec, córka sekretarz wybrana bez konkursu w urzędzie miasta Świdnik . Przydałyby sie dzisiaj strajki .....bo jakson i soboń zapomnieli ze zaufali im wspólpracownicy z lat 80tych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brakowało tylko towarzysza prokuratora piotrowicza i byłby komplet
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic styraconego. Dał głos towarzysz sekretarz Bondos.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
13 grudnia to bedzie protest w calej Polsce przeciwko skandalicznym rzadom Pisu, a nie jakies szopki pod brama zakladu dla uciechy i ciaglej promocji miejscowych dygnitarzy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe co jedli w tym okresie ? Bo w sklepach wszędzie półki puste ! Mirabelki i szczaw ? Przecież to był grudzień .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Według Kijowskiego były to tylko zamieszki, a kobieta dawała zomowcom gorącą herbatę i kanapki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mój Świdnik Pany !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak należy przypominać POkręconym i zakłamanym (zaKODowanym) jaka była prawdziwa historia. Tę historię koniecznie chciano odwrócić do góry nogami- pytania w czyim interesie. Obecie ci którzy pałowali wyjdą na ulice i wykrzykują na całą Europę że dzieje im się krzywda bo odbiera im się nienależne przywileje nadane przez wrogi system. Protestują również pseudonauczyciele którym nie podoba się że uczniowie znów będą czytać Pana Tadeusza i inne dzieła prawdziwych Patriotów. Ci pseudonauczyciele nie dorośli aby czegoś nauczać, ich poziom jest taki że nadają się na kasę do hipermarketu a obecie tam pracujący (często po studiach ale bez układów) lepiej się do powołania nauczycielskiego nadają. Dawno temu Marszałek Piłsudski chyba dobrze ocenił Naród oraz ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zastanawiam się czasem kto nam dał wolność. Komuniści którzy podsycani strachem że Polacy w końcu zrealizują swe hasło że na drzewach zamiast liści będą wisieć komunisci, czy tak zwana opozycja która w większości wywodziła się z obywateli polskich a Polacy byli im potrzebni tylko do realizacji przejęcia władzy. Pamiętajmy że wielu komunistów to też obywatele polscy którzy zostali pozostawieni przez Stalina po 1944 roku by w sposób bezwzględny ugruntowywac władze sowiecka na terenie Polski. Prawdziwi bohaterowie strajków 1970 roku czy 1980 dawno odeszli w cień nie mogąc pogodzić się z tym co tak naprawdę przyświecało organizatorom tychże wydarzeń. My jako Polacy powinniśmy pamiętać o ludziach którzy oddali życie za swoje przekonania i dążenie do wolności. A ci którzy po trupach zdobyli władze i publicznie sami mianuja się wyzwolicielami i kreują się na bohaterów narodowych powinien być w pierwszej kolejności rozliczenia z przeszłości i przez narodowo-polski rzad i odsunięci od władzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
precz ze swidnikiem, zmieść z ziemi zakłady lotnicze, bo im przeszkadzało jak kotlet zdrożał o parę groszy raz na 5-10 lat, to teraz niech nie żrą tego kotleta. To przez nich inni klepią biedę, nie mają co jeśc, oby ich Bozia pokarała i to dobrzeeeeeee
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: