Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brzózka nic nie robi od miesięcy, można go spotkać głównie przed starostwem lub na jego korytarzu. Zachowuje się jakby mu wszystko było wolno bo jest panem radnym - świętą krową. Bardzo dobra decyzja - zwolnić darmozjada!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radosław Brzózka: Nic w tej sprawie nie mam do ukrycia. Moje stanowisko można przeczytać tutaj: http://blog.radoslawbrzozka.pl/2015/12/jestes-prawicowy-zwolnij-sie-albo-cie.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brzózka to gość, który przez uczciwość nie wyniósłby jednej kartki z urzędu. Miałem okazję się z nim zawodowo zetknąć. Wiem co mówię. A poza tym, o ile mi wiadomo, on do żadnej partii nie należy. Facet zna się na oświacie, urzędnikiem jest od 10 lat, więc cała sprawa je szukaniem haka i typowo polityczną hucpą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SITWA w pełnej krasie! To pokolenie i myślenie Burego i synalków komunistycznego ZSL. Może by tak przestali chlać będąc w pracy na posadach opłacanych z naszych podatków! Kampanię też robili "w pracy" lajkując sobie nawzajem na FB i TT. W gminach od dziesięcioleci jest dokładnie tak samo! Gumofilce zatrudniają niesamowitych CIENIASÓW, czasami wręcz byłych przestępców. Rodziny stadami wsadzają na sztucznie stworzone stołki. I później mamy - błędy ortograficzne w urzędowych pismach i CUDA NAD URNĄ np. w wyborach samorządowych dorzucone karty na 26%. Pogonić tych darmozjadów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kodeks honorowy Panom proponuję. Pojedynek byłby właściwym rozwiązaniem (słowny oczywiście).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jawna gierka polityczna. Wchodzi nowa władza i robi 'reorganizację', żeby usunąć ze stanowiska kogoś niewygodnego. A jak ktoś niewygodny po mniej lub bardziej subtelnych 'zachętach' sam nie odchodzi, to zawsze znajdzie się jakiś pretekst, nieważne czy prawdziwy czy nie. Może by tak o dobro wyborców zadbać, a nie o rozgrywki polityczne i obsadzanie stanowisk swoimi ludźmi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO _ PSL i wszystko jasne ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba jednak zrewidować, czy wybory samorządowe 2014 były przeprowadzone rzetelnie i uczciwie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panu Brzózce  nie wolno łączyć pracy z polityką, a proszę popatrzeć co robi zarząd starostwa -tym można -święte słowa powtórzyc wybory !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brzózka to wyznawca radia Maryja , najchętniej starostwo przerobił by na kaplicę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://tv-trwam.pl/film/polski-punkt-widzenia-prof-dr-hab-m-ryba-p-winski-r-brzozka Lans w godzinach pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z przedstawionego materiału wynika, że nowa władza PO i PSL próbuje się pozbyć uczciwego człowieka, którego uważa za "nieswojego". Nie może za zaniedbania odpowiadać ktoś, kto w czasie kiedy one powstały nie sprawował funkcji i nie podejmował decyzji. Przypomina to starą metodę "dajcie nam człowieka a kij do bicia i paragraf się znajdzie". I nic z tym wspólnego nie mają ani poglądy polityczne pana Radosława Brzózki ani jego światopogląd religijny. Nie od dzisiaj wiadomo, że każda władza a szczególnie PSL chce mieć w urzędach "swoich" ludzi, na których można się wesprzeć i utrzymać raz zdobytą władzę. W tym wszystkim chodzi więc tylko o pretekst do pozbawienia kogoś pracy i dobrego imienia w "białych rękawiczkach" - czysty makiawelizm. Oświatowiec.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
https://umswidnik.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//Radoslaw_Brzozka.pdf Ponad 7 tysięcy zł zarabia Brzózka w starostwie nie wykonując żadnej pracy. Ten rzekomo kryształowy człowiek, jak piszą tu pisowskie trolle, jeździ do Rydzyka w czasie godzin pracy albo bloguje o in vitro czy tam innych zamrożonych komórkach. Do tego oczernia pracodawcę w mediach przypisując nowemu zarządowi pobranie niezależnej dotacji w czasach, gdy to on za to odpowiadał. Żenada i bezczelność. https://umswidnik.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//Radoslaw_Brzozka.pdf
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Temu z PeZeLu to nie ma co wierzyć Oni się nie sprawdzili. Pora na śmietnik.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gościu na starostę się po prostu nie nadaje. Polityka mu wzrok popsuła! BRAWO Panie Radosławie. Zło dobrem zwyciężaj!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak w starostwie pod nos podkładali listy poparcia do sejmu to wtedy było OK? i haraszo?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten co sprawdził oświadczenie majątkowe widzi podane kwoty i nie jest to na rękę 7 tys., widzi, że Brzózka nie jest w żadnych radach nadzorczych, nie ma samochodu wartego więcej niż 10 tys. itd. To mi dopiero krezus! A audycja z Trwam to jakoś jest po 20.00 Jaki urząd pracuje w takich godzinach, to nie wiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie popieram żadnej ze stron, ale zupełnie odleciane są zarzuty (pewnie starostowych trolli), że gość, któremu nie przydzielono stanowiska i zakresu obowiązków, nic nie robi w pracy. A co? ma pluć i łapać? Ogranijcie się. Przydzielcie zakres, to będzie robił.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
z dystrybutora na dyrektora to już był ogromny skok społeczny, ale starosta to już go przerasta - cuda nad urną ten Kołodziejczyk wyprawia 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam pytanie do tych wszystkich prawych i sprawiedliwych obrońców. Ile osób już straciło pracę, a ile zamierzacie zwolnić po przejęciu władzy. Oszczędzicie sprzątaczki czy je wywalicie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: