Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk w PZL-Świdnik

Utworzony przez lolo, 26 października 2011 r. o 07:46 Powrót do artykułu
też pracownik napisał:
Jestem za wzrostem płac z całego serca. Jednak nie przystąpiłem do strajku. Bo co będzie jak Włosi przeniosą część produkcji np do Turcji. Kto wtedy nakarmi moje dzieci czy spłaci kredyt mieszkaniowy? Są to bardzo trudne decyzje. A widzę że zarząd jest zdeterminowany i rozmawiać jednak nie chce. Bardzo przykrym incydentem było jedna wygwizdanie pracowników o 15 przed bramą, którzy nie przystąpili do strajku. Było to tym samym, co robi zarząd-czyli podzielenie i skłócenie załogi. Przykre ale prawdziwe.Tacy jesteśmy, my Polacy. Pozdrawiam wszystkich z PZL!
kto jeździł do Warszawy ( przed sprzedażą WSK ), żeby Włochom sprzedać zakład , a nie Czechom , co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jędruś pokaz innym związkom jak walczy się o Ludzi i ich godność a nie o interesy własne i swojej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napuszczajcie tez pracowników fizycznych na umysłowych bo to jest złe , oni pracują za takie same pieniadze a może nawet mniejsze i też mają do spłacenia kredyty mieszkaniowe - może jeszcze się łudzą że będą mieli lepiej ale to sa marzenia ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanowmy sie bo mozemy stracic i to co mamy nie dajmy sie omamic Borysowi i jego ludziom to jest prywatna firma a on chce swoje intewresy załatwiac nadstawiajac nasze stanowiska pracy i z czym zostaniemy jak nas wywalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka Ty naorawde sądzisz ze mogli by zwolinic 80% załogi zobacz ile pieniedzy na odprawy musieli by wydac. a po za tym to kto by im robił za 1400 złotych jedna sprawa. A druga to chodzi nam o szacunek do reszty załogi a nie tylko tych co siedzą z biurkirm i nic nie robia tłumaczac sie nie ma wyrobienia przez kogo to przez nich. pracuje juz 3 lata w tej firmie i za 1400 zł nawet nie da nie wynająć jakiegoś mieszkania i opłacać go a gdzie pieniadze na jedzenie albo inne potrzeby. trzeba walczyć o swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...