Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażniku, pokaż się!

Utworzony przez Piotr, 31 października 2007 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Dajcie im spokój.Ludzie ci nauczeni są nic nie robic a tu im każą pilnować szkół.Wola pojezdzić swoim autkiem bo na piechotkę nóżki bolą.Panie komendancie gdzie te słynne patrole piesze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrudniac nowych?????.Niech ci co są wezmą się do roboty.Mamy jeden z najwyzszych procentowo przeliczników 1 strażnik na 100 mieszkanców.W Łecznej jest ich o wiele mniej i dają sobie rade a nasi nie.Do roboty Panowie S T R A Ż N I C Y ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę zadać proste pytanie. Co robią strażnicy w Świdniku. Co prawda od czasu do czasu jeżdżą samochodem po mieście i wlepiaja mandaty. Ale pieszego patrolu nie widziałem. Może wspólne patrole z Policją jak to jest w innych miastach pomogłoby strzec bezpieczeństwa mieszkańców. A dzisiaj SM służy tylko jako maskotka Burmistrza Miasta i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie wczesniejsze komentarze?Ktoś boi się krytyki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska w Świdniku należy do najbardziej 'bojących" z tych, które widziałem. Zawsze w samochodzie, zawsze w ludnych częściach miasta, zawsze z daleka od awantury czy rozruby.Nigdy w nocy pod którąś z knajp, nigdy w patrolu pieszym, nigdy na ciemnych placach zabaw gdzie gówniarze grzeją alkohol.Jedne co potrafia to przyczepic sie za zle parkowanie - nawet właścicieli psów nie sparwdzają, jak kto ma większego psa. Żenada - a nie "Staż Miejska" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składałam tam dokumenty wielokrotnie i co?? KOBIET nie chca!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Mam już dosyć tego co się dzieje w Świdniku, mieszkam tutaj od urodzenia i mam już dosyć, miasto zchodzi na psy, a SM ... W ciągu swojego życia widziałem ic h może z 5 razy JAK BYLI NA PATROLU. LUDZIE!!! Spójrzcie wreszcie prawdzie w oczy, >"Świdnik ma 17 strażników miejskich. " No i co z tego?? Jeżeli albo po 3 w jednym samochodzie o 4 rano jeżdzą i jeden kieruje a reszta przysypia, widziałem na własne oczy więc nie wymyślam sobie tego z kosmosu. Wstyd mi za to miasto , w końcu jeszcze w nim mieszkam. Nie wiem po co oni są, a jak chciałem zadzownić do nich któregoś razu w ważnej sprawie, dzwoniąć na numer 468 .....itd zgadnijcie co się okazało, albo raczej odezwało... TU 468 .... PO USŁYSZENIU SYGANŁU ZOSTAW SWOJĄ WIADOMOŚĆ..... zadzowniłem po 2 godzinach to samo. No i co z tego że oni ś a a co do tego że jest ich 17 , po co aż tylu ???????????????????? Panowie tutaj chodzi jedynie o kasę bo i o co , kogo oni bronią, co robią, jeżdzą podkreślam JEŻDZĄ po mieście czasami dwa razy w ciągu godziny w tym samym miejscu i wypisują mandaty gdy ktoś jednym kołem najechał na krawężnik. Albo gdy ktoś idzie skrótem zamiast chodnikiem, wytłumaczenie jest proste chodniki w Świdniku są robione zawsze nie tam gdzie oczejkują tego ludzie , zawsze na około i dlatego czasami trzeba pójść skrótem. Ale żeby zrobić patrol to nie mają ludzi. Przykro mi... Świdnik jest na tyle pożal się Boże miastem jak Lublin stolicą POLSKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie za dużo wymagacie???? Chcielibyście, zeby straznicy pilnowali porzadku??? Przeciez panowie straznicy nie moga sie przemeczac, chodzic pieszo, reagować jak coś sie dzieje. Oni sa po prostu po to zeby byc i tyle.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Między godziną 5.00 a 6.30 rano w Świdniku mozna przeżyć horror.Wielu właścicieli czoronogów wyprowadza swoie psy na spacer i chwała im za to pod warunkiem,że są w kagańcach, choć jakże często bez smyczy.Mało tego taki pies często zagradza drogę wyjscia z kladki schodowej,a straż miejska na interwencję ma jedną odpowiedź:pracujemy od 7.00 (czy to ma znaczyć, że straż nie jest dla ochrony mieszkańców a mieszkańcy dla straży).Jest wiele zawodów, w których zwłaszcza dla ochrony pracuje się na "okrągło".Straż miejska do nich chyba nie należy i między innymi jestem za etatami dla Policji zamiast dla Straży Miejskiej.A do właścicieli psów kieruję apel - wolno biegające psy w gagańcach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedac z psem na spacerze zostalem poproszony,nie, przepraszam-zazadano odemnie okazania wplaty podatku za czworonoga.Jako ze nie bylem w posiadaniu takowegoz dokumentu zostalem zabrany wraz z psem do policji i umieszczony w odosobnieniu do czasy wyjasnienia.Nie pomoglo tlumaczenie,ze mieszkam 7 lat za granica i ze nie mialem pojecia ,ze wychodzac z psem na spacer musze miec pokwitowanie za zaplacony podatek za psa.Na policji spedzilem ponad 3 godz,po wyjasnieniach i okazaniu wplaty podatku zostalem zwolniony bez zadnych przeproszenia,wiec nich nikt nie mowi ze swidnicka SM nie jest czujna.Na nastepny rok zaprosze rodzine do siebie zamiast ryzykowac podobne historieOby tak dalej,polskie piekielko ma sie dobrze,dodam,ze panowie ze SM to pierwszy gosc o niewielkiej posturze z wasami-brunet wygladajacy na rumuna,drugi zas to chlop 2 metry wzrostu rowniez z wasami-szatyn.obu panom gratuluje skutecznosci w utrzymywaniu prawa i porzadku-matoly!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies ci potrzebny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...