Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu ktoś czuwa nad całością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już rano na to się zapowiadało. Kierowcy jak w jakimś amoku. podjeżdżają, zajeżdżają, wyprzedzają, wymuszają, spychają i ... w końcu się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kierowca opla z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu! Kierujący ciężarówką uciekał na lewy pas by uniknąć czołówki. Zaś ciemny opel jechał za srebrnym oplem astrą i by uniknąć zderzenia z ciężarówką uciekł do rowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ranek ma do tego ? Warunki byly dobre do jazdy ale do zlego nie trzeba duzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie powinno być kolonia stróża? A nie przez u zwykle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sweterek kierowniku działu handlowego, co tam się stało u Pana stało pod domem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, gdyż nazwa miejscowosci nie wywodzi się od stróża, tylko strugi. I często jest mylona ze Stróżą pod Kraśnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla wyjasnienia , to nie ciężarówka zjechała, a samochod osobowy na ciężarówkę wjechał !! Byłam kolejnym samochodem po ciężaówce wieć wszystko widziałam (coś strasznego, wszystkie odłamki osobowego poleciały na moją szybę a osobowy śmignąl tuż obok mnie) miałam ogromne szczęście że nie zjechał na mnie na czołówkę bo nie pisała bym teraz już NIC!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przjezdzalismy obok... juz karetka straz stala... wiadomo skad oni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...