Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik, 8 lipca, 32 lata temu

Utworzony przez kozaczcek, 8 lipca 2012 r. o 07:54 Powrót do artykułu
hahahhaa, toście wywalczyli;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to min. przez was ludzie nie mają pracy, albo pracują za parę groszy, pracownicy są traktowani jak parobki, wykorzystywani do maksimum, to przez was ja teraz nie mogę nawet głupiego drzewa ściąć na swoim polu, muszę występować o pozwolenie, gdzie przecież to moje pole, to moja własność i powinienem móc robić na nim co chcę, twierdzicie, że mamy wolny kraj, hu... mamy, gorzej jak za komuny. Owszem dobrze się ma b. przywódca solidarności, bo ja to mogę tylko sobie pomarzyć o takiej gromadce dzieci. Wolny kraj, gdzie panuje kolesiostwo, znajomości itp. normalny szary człowiek klepie biedę. Gdzie te spełnione 21 postulatów, gdzie ta druga Japonia. Niedługo umrę i się nie doczekam, bo niedużo już mi zostało. Oszukaliście nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a dzisiaj co? Co takiego ta Solidarność zrobiła przez te lata? Nie ma zakładów pracy, nie ma przyzakładowych stołówek, nie ma problemu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kotlet był zadrogi?... to teraz macie "demokracje" i święto bez kotleta. A państwo nawet was w d... nie kopnie zadarmo. Wszystko leży jak plan pięcioletni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalczyli dobrobyt dla czerwonych , czarnych i kapuisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś ile kosztuje kotlet w stołowce zakładowej?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś ile kosztuje kotlet w stołowce zakładowej?.
Dziś nie ma stolówki zakladowej-nierentowna. Dziś nie ma zakładu-nierentowny. W tym miejscu firma zachodnia zatrudnia niewolników płacąc jej na jednego kotleta za miesiąc. A młodzieży w szkole wmawiają bzdury że było źle. Za jakiś czas ci co dzisiaj rozwalają przystanki,malują grafitti niszcząc elewację będą bohaterami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie ile teraz zarabiają ci co dostali sie do władzy w Świdniku: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101207/SWIDNIK/751112771 http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=4551:urz%C4%99dnicze-portfele&Itemid=46&tmpl=component&print=1 zeby miec dla siebie na premie mieszkańcom fundują podwyżki : http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=4951:po-p%C3%B3%C5%82-pensji-ekstra&Itemid=46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główny problem robotnika obecnie to jest to,że jest wszystko na rynku przed1990r wszystko było możliwe do kupienia od tych co wynoszą z zakładu części do WSK,ŻUKA,wszelkie łożyska,elektrody,cement PALIWO,itd,itp.Teraz kapitalista nie chce się dzielić,no ale części do wiertalotów może wejdą w cenę bo jest coraz więcej PALIĆKOTÓW co mają samoloty.Robotnikom się urwało,bo sekretarze i tak nie mieli dostępu do w\w dóbr PAŃSTWOWYCH CZYLI NASZYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbmy także strajk i obalmy Jaksona, Radka i ich kolegów. Przecież oni najnormalniej nas okradają -wystarczy spojrzeć na ich wynagrodzenia, a co mamy w zamian: paraliż komunikacyjny w miescie, podwyżki opłat dla miszkańców Świdnika i olewanie mieszkańców jak mają jakiś problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEpieprz napisał:
Główny problem robotnika obecnie to jest to,że jest wszystko na rynku przed1990r wszystko było możliwe do kupienia od tych co wynoszą z zakładu części do WSK,ŻUKA,wszelkie łożyska,elektrody,cement PALIWO,itd,itp.Teraz kapitalista nie chce się dzielić,no ale części do wiertalotów może wejdą w cenę bo jest coraz więcej PALIĆKOTÓW co mają samoloty.Robotnikom się urwało,bo sekretarze i tak nie mieli dostępu do w\w dóbr PAŃSTWOWYCH CZYLI NASZYCH.
tak jest wszystko na rynku, tylko 12 % bezrobotnych , cała rzesza renictó i emerytów i dalszy % żyjących poniżej minimum mogą sobie polizać przez szybę " to wszystko "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kl napisał:
Zróbmy także strajk i obalmy Jaksona, Radka i ich kolegów. Przecież oni najnormalniej nas okradają -wystarczy spojrzeć na ich wynagrodzenia, a co mamy w zamian: paraliż komunikacyjny w miescie, podwyżki opłat dla miszkańców Świdnika i olewanie mieszkańców jak mają jakiś problem
jeszcze całe rodziny zatrudnione w urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nas cholerna solidarność oszukała, nie dość, ze wszystko rozwaliła to teraz jeszcze karze nam zapier***ać za parę groszy i jeszcze jak dostanie się pracę do 67 lat, a b. przywódca solidarności nie miał nawet wypracowanych lat pracy i dostał emeryturę a tu mam zapieprzać do 67 lat jak mnie ktoś zechce zatrudnić, albo głodowe umieranie, o to wam solidaruchy chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utworzyłem adres internetowy oburzeniwswidniku@wp.pl. Pod tym adresem czekam na propozycje walki z tym układem rządzących w Świdniku. Jeśli ktoś jest chetny do przyłączenia sie do tej akcji prosze o wysłanie sojego adresu e-mail na w/w adres. (zebyśmy mieli kontakt).Czym bedzie nas wiecej tym wiekszą szanse bedziemy mieli na sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszuści nigdy nie mają wstydu, będą składać kwiaty i gdyby nawet bezrobotni i wyzyskiwani na nich pluli, będą twierdzić, że to tylko deszcz pada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha...Strajkowali, bo cena serdelkow w bufecie przyzakladowym podskoczyla...A po 32 latach jeszcze hucznie sie fetuje to "wiekopomne" wydarzenie...To chyba jakas kpina i robienie sobie jaj z pogrzebu...Ciekawym, jak sie dzis maja "chlopcy z tamtych lat", ci kombatanci od siedmiu bolesci, co mysla o sobie samych patrzac w lustro... Miales chamie zloty rog, miales chamie czapke z pior...ostal ci sie jeno sznur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kl napisał:
Utworzyłem adres internetowy oburzeniwswidniku@wp.pl. Pod tym adresem czekam na propozycje walki z tym układem rządzących w Świdniku. Jeśli ktoś jest chetny do przyłączenia sie do tej akcji prosze o wysłanie sojego adresu e-mail na w/w adres. (zebyśmy mieli kontakt).Czym bedzie nas wiecej tym wiekszą szanse bedziemy mieli na sukces.
no i co solidaruchy, teraz kotlet drożeje codziennie i wam nie przeszkadza, co jecie, bo ja muszę liczyć przez was każdą złotówkę na chleb. O to wam chodziło, dlaczego nie wyjdziecie na ulicę,bo co, wam dobrze, mam nadzieję, że odpokutujecie, jak nie teraz, to może " tam u góry"., tylko powiedzcie swojemu b. przywódcy aby zdjął wizerunek "Matki Boskiej" bo nie wypada, aby ją nosił, ponieważ oszukał nas, nie mamy drugiej Japonii i nie mamy spełnionych tych 21 postulatów, gdzie nam na dole miało się żyć lepiej, a mamy dużeeeeee bezrobocie albo praca za jałmużnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kl napisał:
Utworzyłem adres internetowy oburzeniwswidniku@wp.pl. Pod tym adresem czekam na propozycje walki z tym układem rządzących w Świdniku. Jeśli ktoś jest chetny do przyłączenia sie do tej akcji prosze o wysłanie sojego adresu e-mail na w/w adres. (zebyśmy mieli kontakt).Czym bedzie nas wiecej tym wiekszą szanse bedziemy mieli na sukces.
no i co solidaruchy, teraz kotlet drożeje codziennie i wam nie przeszkadza, co jecie, bo ja muszę liczyć przez was każdą złotówkę na chleb. O to wam chodziło, dlaczego nie wyjdziecie na ulicę,bo co, wam dobrze, mam nadzieję, że odpokutujecie, jak nie teraz, to może " tam u góry"., tylko powiedzcie swojemu b. przywódcy aby zdjął wizerunek "Matki Boskiej" bo nie wypada, aby ją nosił, ponieważ oszukał nas, nie mamy drugiej Japonii i nie mamy spełnionych tych 21 postulatów, gdzie nam na dole miało się żyć lepiej, a mamy dużeeeeee bezrobocie albo praca za jałmużnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakson do dymisji!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam, gdzie jest basen? no gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...