Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Dzieci zatrzasnęły się w windzie

Utworzony przez ccc, 5 września 2012 r. o 23:00 Powrót do artykułu
proponuję ten niewątpliwej lotności news dodać do Piano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIDZIAŁEM NORMALNEJ WIDNY W BLOKU DWUPIĘTROWYM , WIDOCZNIE DZIECI NIE MAJĄ CO ROBIĆ TO JEŻDŻĄ WINDAMI Z POZIOMU NA DRUGIEM PIĘTRO I TAK W OKOŁO , AŻ WINDA SIĘ ZACIELA , BO PEWNIE W DODATKU DLA ROZRYWKI SKAKALI ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że to jedyna winda w Świdniku to jeszcze taka awaria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie w Świdniku jest na tej ulicy winda?? Tak się pytam, bo może też bym sobie pojeździła...Tak o jakby moja mi sie znidziła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak my w 5 osób utknęliśmy w windzie w akademiku nikt nie napisał! a kolega jak się stresuje to strasznie psuje powietrze... to była dopiero akcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze,że w Świdniku nie ma większych problemów... A rodzicom dowalić mandacik za brak opieki nad małoletnimi,to dzieciątka będą po schodach tuptać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miały szczęście bo jak powiada Ojciec Klimiec: Diabeł czycha wszędzie - nawet w szczegółach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZOK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tej ulicy winda znajduje się jedynie w bloku Skarżyńskiego 12. Tylko że nie jest to blok dwu - a dziesięciopiętrowy. Zresztą, przy ul. Skarżyńskiego nie ma ani jednego dwupiętrowego bloku, więc coś tu jest nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sensacja, widzę że nie macie już o czym pisać, więc opisujecie jakieś głupoty. Też kiedyś zaciąłem się w windzie i jakoś nie mogę znaleźć tego artykułu?! Jak macie pisać takie artykuły to lepiej nie piszcie ich wcale, bo są na pewno ważniejsze tragedie w tym kraju które giną w gąszczu takich bezsensownych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...