Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Kto rozpoznaje złodzieja z Galerii Venus?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2017 o 19:44 Powrót do artykułu
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
z twarzy to widać że to człowiek specjalnej troski a w Świdniku takich pełno ...
0
a galeria nie udostepnila lepszych nagran ? czy ich kamery tez sa z telefonow z lat 90?
0
W Świdniku króluje jeszcze VHS.
0
Super ochroniarz w wieku 65-68 lat którego zatrudnia Venus mógł go przecież zauważyć i obezwładnić.
0
Tak się przyglądam, ale to jednak nie ja. Chociaż trochę podobny. Ale nie, nie mam takich butów.
0
Czy to nie przypadkiem ty ?
0
mietek napisał:
z twarzy to widać że to człowiek specjalnej troski a w Świdniku takich pełno ...
całkiem podobny do ciebie,  nie poznajesz sie ?
0
obstawiam na 99,99% że to jakiś burak przyjezdny z lublina lub łycnej
0
Monitoring tylko pozazdrościć :) co się dziwić że kradną, Po tym materiale to tylko zachęta..
0
Sławek?
0
Wacek?
0
Wypisz wymaluj to Stachu!
0
jak nic Krzysiu M. lat 43 ale chyba jeszcze za rowery siedzi