Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik ma swoje ciasteczka promocyjne - susełki

Utworzony przez Madziea, 6 lutego 2011 o 18:53 Powrót do artykułu
wygląda jak siusiak z jajkami ewentualnie gównienko ale susła to ja nie widze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak siusiaczek, ale jaja
0
"susły stały się symbolem Świdnika – mówi kobieta. – Te sympatyczne zwierzątka o mało nie przeszkodziły w budowie lotniska, ale ostatecznie udało się osiągnąć kompromis." ten kompromis to eliminacja tych miłych stworzeń, które o mało nie przeszkodziły w budowie lotniska. Rany, gdzie ja żyję, przypomina mi to zabawy dzieci w sklep np. Teraz czas na ciasteczka im Muszyńskiego, Krzowskiego, Sobczaka itp. Żygać się chce.
0
Drodzy państwo, nie zapominajcie że oprócz ciasteczek mamy też wspaniały kibel, którego oddanie do użytku zbiegło się z beatyfikacją Jana Pawła II. Więc szalet z dumą nosi imię "Szalet Jan Paweł II"
0
Faktycznie, skojarzenie z psią kupką jest na pierwszy rzut oka zrozumiałe - tak to właśnie wygląda. A jeżeli takie coś jest jednym z symboli promocji Świdnika, to współczuję mieszkańcom...
0
widocznie nie jedliście, a w rzeczywistości nie wyglądają tak źle. moze na pierwszy rzut oka i tak ale wystarczy spróbować i juz nie zwraca sie uwagi na wyglad tylko na smak.
0
Bożydar napisał:
Drodzy państwo, nie zapominajcie że oprócz ciasteczek mamy też wspaniały kibel, którego oddanie do użytku zbiegło się z beatyfikacją Jana Pawła II. Więc szalet z dumą nosi imię "Szalet Jan Paweł II"
0
bozydar synek ormowca i babci klozetowej...czyzby ci na twarz mocz oddal zamiast w toalecie publicznej??
0
wyglądają jak czekoladowe penisiki a nie susełki... ta pani to ma dopiero wyobraźnię żeby czymś takim świdnik promować...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: