Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jesteśmy bogatym krajem. Zapewnijmy wszystkim socjalnym bezpłatnie: mieszkanie, internet, podręczniki dla dzieci, samochód, paliwo, prąd, wodę, talony na obiady itp. Wystarczy tylko pracowitym i zapobiegliwym podnieść podatki, zusy itd. Będzie po katolicku: kto ma dwa płaszcze to jeden mu zabrać i dać socjalnemu. Znajdzie się w Polsce odważny co skończy z tymi idiotyzmami? Pytanie retoryczne - niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety znam osobiscie kilka osob, ktore nie placa za czynsz a w domu Internet, platformy cyfrowe, 1-2 samochody. przykre ale jednak powinno byc zwykle "out" i wywalamy na bruk, nie jest to prawda, ze skoro zalega 2700 czlonkow to znaczy, ze wywali sie wszystkich - na bruk poleci 5-10 rodzin a reszta bojac sie utraty lokalu zacznie w koncu placic jak uczciwi lokatorzy, a wtedy miasto bedzie mialo i pieniadze i checi na budowe budynku dla 10 czy nawet 20 rodzin a nie 200. w tym momencie zaczyna sie zabawa jak z abonamentem tv - "a co mi zrobia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim bloku jest kilkunastu osobników, którzy mają poważne zadłużenia w opłatach czynszowych, lecz ich standard życia wcale nie jest taki zły(samochód,TV-satelitarna,wyjazdy turystyczne itp). Wychodzą z założnie, że i tak ich nikt nie ruszy, a jeśli, to i tak dostaną inny lokal. Za dłużników czynszowych, koszty utrzymania budynku ponoszą pozostali lokatorzy. W związku z powyższym, że mam dość płacenia za łobuzów, proponuję: 1. Pierwszy sposób - Wywalic na ulice co 10 dłużnika - reszta szybko zapłaci. 2. Drugi sposób - jak pierwszy sposób nie poskutkuje - wywalic na ulice co 5 dłużnika - reszta szybko zapłaci. 3. Trzeci sposób - jak pierwszy i drugi sposób nie poskutkuje - wywalić na ulice wszystkich, którzy mają zadłużnie czynszowe. W celu zachowania przestrzegania prawa, dać dłużnikom-najemcom lokali łopaty, skierować do najbliższego lasu aby tam mogli wykopać dla siebie zimianki w celu zamieszkania w nich. Zwolnić z opłat za zajmowaną ziemiankę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie placi natychmiast na ulice! Dosyc utrzymywanie nierobow i oszustow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W zasobach gminy 152 mieszkania". A swoją drogą, zwlekających z zapłatą powinni eksmitować do takich kontenerowców o zabudowie modułowej, któych koszt budowy jest po wielokroć niższy, od tradycyjnych rowiązań. Niech tam sobie wegetują, a nie żerują na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4 na żytniówkę i kablówkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onegdaj w Świdniku przewrócił się balon. leżał długo , zanim automobil menagera sklepu przyjechał na pomoc. linczek; http://imageshack.us/a/img207/5498/imag0141em.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wszystko jest na wszystko stać tylko na utrzymanie mieszkania nie ma ? Mają po 2-samochody niech w nich zamieszkają.Na fajki,wódę i inne przybytki nie może zabraknąć ? Wywalić na zbity pysk wszystkich dłużników !!! oprócz ludzi starych i chorych.Samotne Mamuśki co mają po 3-dzieci każde z innym chłopem też wywalić na zbity pysk !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...