Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak. Musi stanąc pod samą klatką bo tyłka nie chce mu sie ruszać. Kawałek dalej bedzie miał wolne miejsce ale nie...musi mieć blisko siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, najwięcej do powiedzenia mają chylący sie nad grobem emeryci. Na starość przestawia sie im w głowach i staraja się ludziom uprzykrzyć życię. Weźcie się za umieranie albo za szukanie miejsca na cmentarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję parkować w przedpokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle nie da sie wszystkim dogodzic... a emeryci zamiast w domu zupe mleczna wcinac to wyklucaja sie pod blokami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sławin_lublin_RKS napisał:
No tak, najwięcej do powiedzenia mają chylący sie nad grobem emeryci. Na starość przestawia sie im w głowach i staraja się ludziom uprzykrzyć życię. Weźcie się za umieranie albo za szukanie miejsca na cmentarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie mieć zielono to won do lasu! Tu jest miasto, pracuje sie i płaci na wasze emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej by było to jakoś pogodzić.Większy trawnik,kilka miejsc parkingowych... Ale warto też ruszyć tyłek i rozejrzeć się za inną możliwością,np.szkoła udostępnia miejsca parkingowe za niewielką,miesięczną opłatą.Taaak,wiem samochodów jest więcej niż miejsc,ale to chyba problem nie tylko Świdnika... A po za tym jak się ma przed blokiem kierowców i ich wspaniałe maszyny,to czasami wyć się chce...Odpali taki i nie,nie jedzie w sobie tylko znanym kierunku!Pogazuje,powarczy,nierzadko wda się w rozmowę z koleżką,a jaki dumny ze swojego rzęcha!A niech wszyscy słyszą!Także mimo tego,że sam jestem kierowcą to zgadzam się z emerytami!A zamiast jęczeć,to można by było wywierać jakiś nacisk na wspaniałą administrację,np.czemu służy betonowe boisko za garażami?A może je tak przerobić na parking,który i tak tam już jest.Ino go poszerzyć?Pozdrawiam pokrzywdzonych eR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś wie że tam nie ma chodnika i te wszystkie samochody jeżdżą tam gdzie chodzą ludzie? To może parkujmy na ul. np Niepodległości a będziemy jeździć po chodnikach przy tej ulicy, przecież niektórym to bez różnicy. Jak Administracja albo Urząd Miasta zrobi tu oddzielnie chodnik od ulicy, to będziemy myśleć o parkingu. A póki co to nie jest fajnie iść do domu a za plecami jedzie wariat.... A jak wymija bo Ty uciekniesz na trawnik to oczywiści z piskiem.... Przecież tu dzieci chodzą do szkoły LUDZIE !!! I nie chodzi tu o jakichś zwolenników trawy !!! Bo tyle czasu był tu asfalt i było OK to i dalej by było. LEPIEJ WALCZMY Z TYMI CO JAK PARKUJĄ NA PARKINGU TO NA DWÓCH MIEJSCACH BO NA JEDNO TO NIE WYPADA - to się nas więcej zmieści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Proponuję parkować w przedpokoju
Właśnie, a najwięcej krzyczą Ci którzy mają oka z drugiej strony i ich nie budzi 3:45 sąsiad bo jedzie na ryby. Swojego malucha musi 4x odpalać i gasić, do tego ostro gazować za każdym razem i jeszcze z 10 razy walić drzwiami. Już wolę nasze szpaki :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
er napisał:
Najlepiej by było to jakoś pogodzić.Większy trawnik,kilka miejsc parkingowych... Ale warto też ruszyć tyłek i rozejrzeć się za inną możliwością,np.szkoła udostępnia miejsca parkingowe za niewielką,miesięczną opłatą.Taaak,wiem samochodów jest więcej niż miejsc,ale to chyba problem nie tylko Świdnika... A po za tym jak się ma przed blokiem kierowców i ich wspaniałe maszyny,to czasami wyć się chce...Odpali taki i nie,nie jedzie w sobie tylko znanym kierunku!Pogazuje,powarczy,nierzadko wda się w rozmowę z koleżką,a jaki dumny ze swojego rzęcha!A niech wszyscy słyszą!Także mimo tego,że sam jestem kierowcą to zgadzam się z emerytami!A zamiast jęczeć,to można by było wywierać jakiś nacisk na wspaniałą administrację,np.czemu służy betonowe boisko za garażami?A może je tak przerobić na parking,który i tak tam już jest.Ino go poszerzyć?Pozdrawiam pokrzywdzonych eR.
Tylko nasi "inwalidzi" nie mogą chodzi na parking, bo nie są w stanie, ale długie spacery z pieskiem to jest OK. Z resztą na 60 mieszkań w bloku to i tak za mało miejsca na parking dla każdego, więc skoro jedni znajdują gdzieś miejsce to i pozostali znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janko napisał:
No tak. Musi stanąc pod samą klatką bo tyłka nie chce mu sie ruszać. Kawałek dalej bedzie miał wolne miejsce ale nie...musi mieć blisko siebie.
Właśnie nie powiem że niektórzy z krzykaczy to mają trzy samochody, do tego trzy garaże na własność, ale oczywiście dwa wynajmuje (bierze za to kasę) a trzeci to za okrągłym kościołem no to nie będzie chodził - zgoda daleko od tych bloków, ale to nie znaczy że ma stać pod samym oknem, ja jak nie koło garaży to koło UM lub pod "Krolem" i zawsze miejsce gdzieś jest .... dla chcącego nic trudnego tym bardziej że teoretycznie to emeryt ma czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr napisał:
chcecie mieć zielono to won do lasu! Tu jest miasto, pracuje sie i płaci na wasze emerytury.
Nikt nie chce tyle trawy bo i tak ją koszą dwa razy w roku, a najwięcej parkingu chcą właśnie emeryci. Nie wiem gdzie masz okna skoro tak piszesz.... A jak chcesz mieć blisko miejscówkę to proponuję domek jednorodzinny z garażem i dużym place z kostki brukowej.... a nie mieszkanko w bloku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr napisał:
chcecie mieć zielono to won do lasu! Tu jest miasto, pracuje sie i płaci na wasze emerytury.
jesteś jak widać ograniczony. no ale w populacji i takie jednostki występują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– W tym rejonie miasta zaparkować można jedynie przy banku i na parkingu naprzeciwko bloku przy ul. Kościuszki 11 – przyznaje Elwira Domaradzka z policji w Świdniku. – Gdybyśmy chcieli karać wszystkich źle parkujących kierowców, wypisywalibyśmy po kilkaset mandatów dziennie. " Myślałam że parę groszy przydałoby się naszej policji, a i problemu by nie było....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jola napisał:
"– W tym rejonie miasta zaparkować można jedynie przy banku i na parkingu naprzeciwko bloku przy ul. Kościuszki 11 – przyznaje Elwira Domaradzka z policji w Świdniku. – Gdybyśmy chcieli karać wszystkich źle parkujących kierowców, wypisywalibyśmy po kilkaset mandatów dziennie. " Myślałam że parę groszy przydałoby się naszej policji, a i problemu by nie było....
Jasne, dla paru groszy więcej warto by postawić nowe zakazy nie? Stuknij sie w łeb pustaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jasne, dla paru groszy więcej warto by postawić nowe zakazy nie? Stuknij sie w łeb pustaku.
sam jestes pustak nie znajacy przepisow tam jest znak strefa zamieszkania wiec mozna parkowac tylko na miejscach do tego wyznaaczonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że to jest poje***e miasto pod rządami plebsu i emerytów. W każdym innym normalnym mieście pod blokami, są normalnie parkingi, ale nie tu, tu ma być trawnik bo im samochody warczą, ehh.. ku*** jak się cieszę że nie mieszkam już w tej wsi, jedyne to jak przyjeżdżam do rodziców, bo akurat mieszkają w tym bloku to mnie ch*** strzela, bo nie ma gdzie postawić samochodu. Emeryci sobie trawnik zażyczyli, gdzie to miasto zmierza bo na pewno nie do rozwoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidujcie trawniki, wytnijcie drzewa i wybetonjcie parkingi. Tylko potem nie mejcie pretensji o zalewane piwnice,garaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...