Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Szkoła przy lotnisku\" dla mechaników lotniczych

Utworzony przez jack, 20 marca 2011 r. o 23:41 Powrót do artykułu
Poprawcie błędy bo czytać się nie da!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać kolega nie skupił się dostatecznie na przekazie merytorycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Madzia Mizeracka opiera się na własnej wiedzy, czy na bajkach opwiadanych przez dyrektor szkoły? W celu uzyskania licencj personelu lotniczego (w tym mechanika)TREBA zdać egzamin przed komisją państwową. Czasem zdarza się sesja wyjazdowa ale to nie ozacza "licencji bez egzaminu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwowy egzamin zawodowy to jedno (był i jest on nadal częścią nauczania w zawodzie technik mechanik lotniczy), a licencja Part 66 (uznawana w całej Europie, i wymagana w pracy mechanika lotniczego w jednostkach obsługowych Part 145) to kwestia odrębna. Realizując program nauczania, uczniowie równocześnie zaliczają kolejne moduły tematyczne wymagane dla uzyskania licencji. W szkołach bez certyfikacji nie jest to możliwe - to odróżnia PCEZ od innych szkół i czyni klasę mechanika lotniczego wyjątkową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym się nie rozpędzał z ta wyjątkowością bo to nie prawda. W Warszawie jest technikum z certyfikatem PART 147, po za tym uczelnie wyższe już od dawna mają takie certyfikaty. Czy PCEZ ma taki certyfikat? Co do egzaminu przed komisją to takiego już nie ma, teraz są przepisy PART według, których egzamin po za kończeniu szkolenia z modułu (jest ich 17) jest egzaminem końcowym, pod warunkiem, że organizacja szkoląca ma certyfikat PART 147. Mam pytanie, jak PCEZ rozwiązał problem minimum 12 miesięcznej praktyki obsługowej w organizacjach PART145? Zajęcia w modelarni raczej na to się nie łapią. Tak po za tym Gratuluję pomysłu! Wschodnia część Polski ma doskonałe perspektywy na rozwój w lotnictwie. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa,szkoda tylko że ja się nie załapię bo jestem w IV kl i niedługo skończę szkołę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim wieku osoby moga skladac papiery.Czy wymagana jest matura i czy osoby zamieszkale na terenie swidnika i okolic tylko moga skladac potrzebne dokumenty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...