Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trump w Polsce. Poseł Soboń aż zmienił fryzurę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2017 o 09:28 Powrót do artykułu
I to by było na tyle jesli chodzi o zasługi tego posła...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wizyta, było nie było, prezydenta najpotężniejszego kraju na świecie, cały PiS podnieca się jak szalony, by mu się przypodobać, by cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze i przyjaźni. Ale nie, jakiś kurde Janusz z zadupia dochodzi do wniosku, że fajnie będzie sobie zrobic żarcik z fryzury tego prezydenta - no co za głupota!
0
Ile z obiecanych przez posła w kampanii helikopterów zakupił w Świdniku rząd PiS? Fryzura mnie nie obchodzi, to żenada. Powinna być opcja w ankiecie: WEŹ SIĘ DO ROBOTY!
0
Pan Poseł to powinien zająć się pracą.
0
Żenujące, urzędnik państwowy zamiast świecić przykładem, robi sobie żarty jak dziecko w podstawówce. Przyjeżdża głowa państwa, najbardziej liczącego i wpływowego się kraju na świecie, a ten Soboń myśli, że jest śmieszny.
0
jak widać powyżej jest to nieszczęśliwy idiota
0
Ja by mu Trump kazał ciągnąć to by ciągnął jak odkurzacz , zresztą robi to już dobrze Jarkowi
0
Po treści sondy i całego artykułu wnoszę, że DW powoli zamienia się w tubę propagandową dojnej zmiany
0
Co za debilizm i pusto w głowie! A ludzie na niego głosowali ...
0
LSW i wszytsko jasne
0
Bez komentarza! Tacy ludzie to prawdziwy dramat Polski!
0
Idiota. Przerażające, że ten kretyn żyje z naszych podatków...
0
naobiecywał ludziom w czasie kampanii a teraz jedyne co jest w stanie zrobić to photoshopa zamówić u kolegi, DRAMAT
0
naobiecywał ludziom w czasie kampanii a teraz jedyne co jest w stanie zrobić to photoshopa zamówić u kolegi, DRAMAT
0
Nie dajmy sie zwariowć. Toż to tylko jakiś TRAMP.
0
skąd takich kretynów biorą ???? as
0
pajacu - wyliż dupę i mi
0
To dramat, że tacy ludzie decydują o losach kraju w różnych jego sferach. Ręce opadają, że tacy jak ta osoba żyją i opływają w luksusach za podatki obywateli. Wstyd!
0
dziecinada. ogolić jajka i do piaskownicy
0
czy tak czy tak wygląda jak pół dupy zza krzaka
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: