Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy: Praca po pijanemu to tylko wykroczenie

Utworzony przez pierwszy, 3 listopada 2008 r. o 09:03 Powrót do artykułu
jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŃCZ WAŚĆ WSTYDU OSZCZĘDŹ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażnik miejski jest f-szem tak samo jak policjant, wiec dlaczego jest tak on jeszcze pracuje. wiem że gdyby chodziło o policjanta to już by nie pracował traktujmy wszystkich jednakowo tym bardziej ze strażnik jest komendantem i jaki przykład daje swoim podwładnym - wywalić pijaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwię się burmistrzowi, że go jeszcze nie zwolnił przecież w ten sposób sobie szkodzi. Wybory samorządowe już za niespełna 2 lata a takimi decyzjami i kolesiostwem zniechęca do siebie swoich wyborców m.in. mnie. Jeśli tego nie zrobi nie zagłosuję na pewno na niego. Ja rozumiem gdyby to się przytrafiło sprzątacce to wtedy wystarczyła by nagana ale komendatnt, który egzekwuje prawo swam je łamie. Jak to będzie wygladało kiedy podejdzie do pijaka wlepiac mu mandat np. za sporzywanie alkoholu w miejscu publicznym przecież on podobnie się zachowuje - to nie dopuszczalne!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwracam się do radnych proszę złóżcie wniosek o odwołanie Mańki to skandal aby ten człowiek kierowam SM w Świdnniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Świdnik właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te artykuły w Dzienniku Wschodnim i nie tylko, mam wrażenie że w polsce sądy juz nie są potrzebne bo dziennikarze potrafią swoimi artykulami osądzić każdego. A z niewinnych zrobić pospolitych przestepców. Jak można pisać bez prawomocnych wyroków że: był pijany w pracy czy że pobił,znęcał się itd., a jak osoba zostanie uniewinniona to prasa nigdy nie przyzna się do błędu - poprostu przemilczy temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stworzył jakies realne zagrożenie dla innych oprócz nieświeżego oddechu? Jesli tak to ocenić to zagrożenie i ukarac, jeśli nie to wystarczy kara od przełozonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o so kaman napisał:
Stworzył jakies realne zagrożenie dla innych oprócz nieświeżego oddechu? Jesli tak to ocenić to zagrożenie i ukarac, jeśli nie to wystarczy kara od przełozonego.
ty id... pewnie sam nadużywasz alkoholu i widać jesteś tolerancyjny dla swojaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikolson napisał:
Czytając te artykuły w Dzienniku Wschodnim i nie tylko, mam wrażenie że w polsce sądy juz nie są potrzebne bo dziennikarze potrafią swoimi artykulami osądzić każdego. A z niewinnych zrobić pospolitych przestepców. Jak można pisać bez prawomocnych wyroków że: był pijany w pracy czy że pobił,znęcał się itd., a jak osoba zostanie uniewinniona to prasa nigdy nie przyzna się do błędu - poprostu przemilczy temat.
co ty ośle chcesz od dziennikarzy jak by nie oni to nic byś nie wiedział co się dzieje na "świecie" i nie tylko. a to że fajnie opisywali tego pijaka Mańkę to tylko im pogratulować należy tępić takie patologie i opluwać takich łachudrów ja nie życzę sobie aby taki Mańka stał na straży pożądku "od parkowania" i wlepiał mandaty z pijacką pianą na mordzie a co do wyroku wcześniej czy później będzie prawomocny teraz będzie zawsze czuć od niego prytą na kilometr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJBARDZIEJ TO SIĘ OŚMIESZ TEN BURMISTRZ ,BO TRZYMA PIJAKA,ALE WIADOMO KUMOTRY SIĘ TRZYMAJA KORYTA RĘKAMI I NOGAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażak pije a pan od zwalczania alkoholizmu w mieście chodzi z psem bez kagańca koło przedszkola i sra ludziom pod oknami i tak jeden drugiego broni i po cichu oskarża ....itd itd ,aby robota była i aby sie nie kurzyło a pieniążki same wpadną do kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sumo napisał:
A to Świdnik właśnie.
mieszkam w Londynie juz parę lat ale czasem czytam co się dzieje w regionie a tym bardziej w Świdniku skąd pochodzę. I dziwi mnie bardzo co tam się wyrabia, w Angli jest tak, że jak urzędnik przyszedłby pijany do pracy dostał by wypowiedzenie tego samego dnia dlatego tu każdy się pilnuje a raczej dba o swoją reputację a w Polse nawet jak się urżniesz jak świnia to cię tylko poklepią i jeszcze dadzą nagrodę dlatego daleko nam do zachodu pod każdym względem pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak to jest z tym pijaństwem w pracy,artykół 52 i trawa czy tylko nagana.Jeśli chodzi o pijaństwo w pracy to bardzo dużo pracowników straciło prace z mocy art 52go,dziś sąd dał na to dowód,że to tylko wykroczenie,więc zachodzi potrzeba zwerywikowania tych wszystkich zwolnionych z pracy. A może są wśród nas równi i równiejsi,ciekawe co?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fik napisał:
co ty ośle chcesz od dziennikarzy jak by nie oni to nic byś nie wiedział co się dzieje na "świecie" i nie tylko. a to że fajnie opisywali tego pijaka Mańkę to tylko im pogratulować należy tępić takie patologie i opluwać takich łachudrów ja nie życzę sobie aby taki Mańka stał na straży pożądku "od parkowania" i wlepiał mandaty z pijacką pianą na mordzie a co do wyroku wcześniej czy później będzie prawomocny teraz będzie zawsze czuć od niego prytą na kilometr
Osłem to może ty jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nicolson napisał:
Osłem to może ty jesteś.
sorry nie ośle tylko kretynie źle sie wyraziłem - jeszcze raz przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...