Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UWAGA! Bankomat SKOK-u przy Al. Lotników Polskich oszukuje!

Utworzony przez Tomi, 18 marca 2017 o 09:37
Bankomat SKOK-u przy Al. Lotników Polskich nie wydaje pieniędzy, ale potrąca z konta. Wczoraj ok. godz. 15.25 chciałem wypłacić 100zł, niestety. Wszystko przebiegało normalnie do momentu kiedy bankomat powinien wypłacić wpisaną kwotę, w moim przypadku była to kwota 100zł. Klapka się podniosła, a tam pusto, następnie po dłuższej chwili ukazał się komunikat: Błąd wydawarki i za chwilę drugi: Bankomat chwilowo nieczynny. Pomyślałem trudno wezmę w innym, ale dzisiaj sprawdzam stan mojego konta, a tam niestety 100zł jest potrącone. Odracam korzystanie z tego bankomatu. Widać niektóre banki próbują radzić sobie i w ten sposób.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trzeba było zrobić fotkę
0
Można było zrobić, tylko czy to by coś pomogło? Bank by się tłumaczył, że wyjąłem pieniądze i szybko zrobiłem fotkę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: