Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W spółce Trade kolejne obietnice zamiast pieniędzy

Utworzony przez mosquito, 2 marca 2010 r. o 18:43 Powrót do artykułu
Czyli wystosowali 273 poważne ostrzeżenie ? I niech potem nie płaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawde jestem ciekaw nazwisk owych "przedsiebiorcow"! Kanalie a nie zadni bussinesmani. Rozumiem, ze mozna miec przejsciowe trudnosci, ale tym bardziej nalezy szanowac ludzi. Nigdy nie pozwolilbym sobie na takie traktowanie moich pracownikow. Co prawda nie jestem zadnym poteznym pracodawca, ale jedenascie pracujacych dla mnie osob otrzymuje swoje pensje regularnie. Raz mialem spory dolek, ale wszyscy zostali o tym w pore powiadomieni, a pozniej zrekompensowani malym dodatkiem do miesiecznego uposazenia. Ja jestem im wdzieczny, a Oni mi ufaja! Moze dlatego bez stresow i z optymizmem moge patrzec w przyszlosc i rozwijac sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak ?Wypłaty miły być 5tego-ani widu ani słychu!!!!!!!!!!!!a przecież spółka Trade ma największe zyski w Lubelszczyźnie a 9 miejsce w kraju jeżeli chodzi o zysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...