Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zawsze narzekanie jest bardzo dobrze a może być jeszcze lepiej a ja zamiast braw słysze tylko narzekania.Ale wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo nasze lotnisko a ja tez czekam na stale loty do Wrocławia i Gdańska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czemu czały czas zmieniają godziny lotów , zmienili do londynu i ciekawe kto będzie im latał o 6 rano do londynu. ja latałam kilka razy w miasiącu na weekend, teraz już nie będę do jak mam wylecieć w sobote o 7 i wracać w niedziele o 6 to bez sensu. wcześniej nie musiałam marnować urlopu, myślę że takich osób było dużo które tak latały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 40 PLN to nawet nie dojedziesz w nocy z Lublina do Swidnika taksówką. Loty do Oslo w tej cenie to może ze 3 bilety na cały samolot i to kupowane kwartał wcześniej. I wykupowane w ciągu jednej chwili.  
jak się szuka to się znajdzie na weekend z londynu można było kupić w obie strony za 120zł i dużo było tych biletów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kroi się piękne dla mnie zaproszenie do USA. Obecność obowiązkowa. Nie polecę, nie popłynę, a po morzach i oceanach nie przejdę. Może dotrę do Ameryki jakimś dronem podwodnym, ale czy jego uwięź nie okaże się zbyt krótka? Chyba się przeniosę inaczej. To dopiero będzie sensacja. Brat bliźniak nie istnieje. Założymy się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej mniej marzyć a pózniej dobrze się cieszyć .Życzę Lublinowi dużej ilości pasażerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak transportu na i z lotniska.z reklamy w internecie dowiedziałąm się że jest firma transportowa ,która dopasowuje kursy do lotów ,jezdża z Zamościa ,Tomaszowa =full serwis .NIEPRAWDA nie miałąm czym dostac się na lot .W ciągu dnia był tylko jeden kurs.Masakra.Co to za port lotniczy do którego nie można sie dostac ani wydostac ,jeżeli nie ma sie własnego auta. WSTYD i zaniedbania ,dzięki którym lotnisko traci klientów .Ja wybrałam Warszawę .dalej ale mam czym dojechac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLEJNA WPADKA PO-PSL - Fundacja Lux Veritatis otrzyma ponad 26 mln złotych odszkodowania za cofnięcie dofinansowania projektu geotermii toruńskiej. Tak zdecydował warszawski Sąd Okręgowy, który zaakceptował ugodę pomiędzy fundacją a Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Fundacja ma otrzymać ponad 26 mln zł odszkodowania za cofnięcie dofinansowania projektu geotermii. Mimo, że Lux Veritatis spełniła wszystkie formalne kryteria, a zasoby geotermalne zapowiadały się wyjątkowo obiecująco, tuż po przejęciu władzy przez koalicję PO-PSL, Fundusz w 2008 r. zerwał umowę z Fundacją na dofinansowanie odwiertu naukowo-badawczego w Toruniu. Działanie to miało charakter polityczny, co przyznał ówczesny wicepremier Janusz Piechociński. Więcej na ten temat w kolejnych wydaniach wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko co co ma  Luxus Veritatus Rydzus do lotniska na Lubelszczyźnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, że masz sezonowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lux Veritatis dostał 26 mln zł na SPA, a na tym samym posiedzeniu zadecydowano o odebraniu Krakowowi 20 mln zł na walkę ze smogiem. Z powodu smogu w Polsce rocznie umiera 40 tys. ludzi, ale SPA Rydzyka ważniejsze dla PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...