Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" Współpraca portu lotniczego z WIZZ AIR będzie korzystna dla obu stron " ... tzn. ile kasy będzie płaciło Województwo Lubelskie rocznie temu przewoźnikowi ? Proszę o konkrety. Czy to tzw. "tajemnica handlowa" spółki Port Lotniczy Lublin ? Spółkę utrzymują PODATNICY. Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy 4 akcjonariuszy. W jej skład wchodzą samorządy miast Lublina (60,1955% udziałów) i Świdnika (5,5440%), województwa lubelskiego (34,2513%) i powiatu Świdnik (0,0093%). Województwo Podkarpackie płaci rocznie 6 mln PLN linii RYANAIR, żeby jej samoloty lądowały w Rzeszowie. Czy my przebiliśmy te 6 mln PLN, he he ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irlandia - Dublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno Wizz Air uruchomi dwa połączenia. W tym jedno do Luton (50 km na północ od centrum Londynu) - dwa lub trzy razy w tygodniu ze Świdnika. Podało to info Radio Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę latać do Krakowa. Będę stałym klientem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego nie ma Oslo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Luton ? W West Yorkshire mieszka najwiecej osob z Lubelszczyzny i Podkarpacia proponuje Doncaster badz Liverpool. Wiadomo Leeds bylo by najlepsze ale jest drogie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSLO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atlanta, Montreal, Quito, Guangzhou, Ouagadougou, Ho Chi Minh, Antananarivo... To jest minimum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120310/MAGAZYN/120309585 • Mówił pan również o rozmowach z Lufthansą. Czy będą więc także regularne linie? – Zależy nam na regularnych liniach m. in. zależy nam na Lufthansie. Ale nie ograniczamy się do rozmów z jednym przewoźnikiem. Tak naprawdę rozmawiamy ze wszystkimi potencjalnymi partnerami. Jest wiec w tej grupie OLT Express, PLL LOT, EURO LOT i inni. Nie rozmawiamy tylko z liniami z Nowej Zelandii i Australii. • Wróćmy do tanich linii. Czy trzeba będzie do nich dopłacać, tak jak robią to np. w Rzeszowie? – O dopłatach do linii decyduje marszałek województwa. W Rzeszowie mają taką strategię, że dopłacają, my mamy inną strategię. Nie stosujemy dopłat do tanich linii. • Nie stosujemy, bo na razie toczą się rozmowy. Ale czy po uruchomieniu lotniska nie będzie takiej konieczności? – Chcemy rozmawiać z liniami jako równorzędny partner, nie na kolanach. I tak rozmawiamy. Jedna z linii powiedziała: wchodzimy od zaraz, umowa na pięć lat, ale jeden warunek: zero opłat lotniskowych. Nas to nie interesuje. Nie przystajemy na takie warunki. • Jesteśmy tak atrakcyjnym partnerem dla tanich przewoźników, że możemy sami stawiać warunki? – Tak, jestem przekonany, że jesteśmy istotnym partnerem dla przewoźników. Stoi za nami 2 200 000 potencjalnych klientów. To jest nasz potencjał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRISTOL !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liverpool lub Manchester ze wskazaniem na to pierwsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierunek Eindhoven,duża polonia w Holandii i Belgii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LONDON LUTON|!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARN lub NYO,lub RIX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponował Edynburg , sam osobiście znam ze 50 osób z wojew. lubelskiego które mieszkaja w Edim, a przecież jest jeszcze cała szkojca . 3mam kciuki za ten kierunek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko londyn luton tu wiekszosc ludzi pochodzi ze wschodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EDYNBURG!!! Latam 2 razy do roku i mam już dość latania z Krakowa czy Łodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że Birmingham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak birmingham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie CORK w IRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...