Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wizz Air zmienia zasady. Z jakim bagażem wejdziemy na pokład?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2017 o 08:28 Powrót do artykułu
Zamiast wspierać obcokrajowców lepiej lecieć LOTem, w tą i z powrotem. Nie ma takich problemów z bagażem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w wizzerze bilet w dwie strony kupuję za stówkę, a w locie za ile? 10 razy więcej? no i lot z Lublina lata tylko do jednego portu więc jeszcze dużo musi się zmienić w tej państwowej firmie by była konkurencyjna dla mnie.
0
I tym sposobem wszystko będzie się zgadzać jak poprzednio z opłatą za duży podręczny. Co wizzair zrobi jak 180 osób wykupi priorytet? Inna sprawa to te buraki latające za pół darmo którym szkoda wykupić bagażu a podręczny dopychaja kolanem.
0
A wszystko po to żeby ułatwić życie pasażerom!!!!!Hahahahahahaha.......
0
Brakuje istotnej informacji, co się dzieje gdy nie wykupię pierwszeństwa i podczas ostatniego sprawdzania biletów dowiem się, że jestem 91 pasażerem. Czy podręczny oddaje wówczas (razem z pozostałymi 90 osobami) czy to "liczenie do 90" następuje wcześniej? Pytanie jest o tyle zasadne, że nie mając bagażu rejestrowanego nie idąc na podręcznym odrazy idę na kontrolę bezpieczeństwa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: