Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czyżby to była dr Nóżka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same wieśniaki na tych fotach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowy napisał:
same wieśniaki na tych fotach
Haha bez kitu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swidnik to już dzielnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w tym swidniku straszne kuwa buractwo przez tyle lat , chyba najwieksze buraki Moze dlatego , ze na wschodzie tego kurewskiego kraju:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to je prawdziwa polska jedyna wieś!
Ostatnio edytowany 18 grudnia 2011 r. o 09:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cieszcie się. Stocznie w Gdyni też zbudowali, wszyscy się cieszyli a potem w 70. roku rozstrzelali ludzi idących do pracy. Jeśli ktoś skorzysta na tym to na pewno nie Wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę z lotniska, bo na pewno będę z niego korzystał. Stać mnie na to. Nigdy w życiu nie narzekałem, nie było dla mnie rzeczy nie możliwych. Z powodzeniem prowadzę firmę od 3 lat, bo PRACUJĘ, a nie narzekam, jak większość. Dodam, że mam 48 lat i pół życia przepracowałem na WSK, teraz mam firmę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Nie cieszcie się. Stocznie w Gdyni też zbudowali, wszyscy się cieszyli a potem w 70. roku rozstrzelali ludzi idących do pracy. Jeśli ktoś skorzysta na tym to na pewno nie Wy.
no bo jak zamiast iść spokojnie do pracy to rozrabiali, w świdniku tez 30 lat temu strajkowali bo im kotlet zdrożał o parę groszy a teraz co dziennie drożeje i cwaniaki siedzą cicho, przez nich tyle ludzi żyje w biedzie, gdzie te spełnione 21 postulatów, gdzie te obiecane przez solidarność 100 milionów, w świdniu winny być wszystkie zakłady zlikwidowane, dlaczego przez nich maja cierpieć biedę niewinne osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
świdniku tez 30 lat temu strajkowali bo im kotlet zdrożał o parę groszy a teraz co dziennie drożeje i cwaniaki siedzą cicho,
bo oni zapewnili sobie koryta, oni biedaków mają gdzieś, oni dzisiaj w urzędach lub na posadkach...Reszta jest dla nich balastem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palanty malkontenckie z pisu zamknijcie japy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
palanty malkontenckie z pisu zamknijcie japy.
palancie z innych partii, myślicie,że zamknięciem "japy" zamkniesz wstydliwy temat. Temat koryt, temat bezczelności władz /wszelkich/. Nie można zakuć komuś gębę /japę/ ale nie zakuje się prawdy,że rządzący mają nas w ****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
A ja się cieszę z lotniska, bo na pewno będę z niego korzystał. Stać mnie na to. Nigdy w życiu nie narzekałem, nie było dla mnie rzeczy nie możliwych. Z powodzeniem prowadzę firmę od 3 lat, bo PRACUJĘ, a nie narzekam, jak większość. Dodam, że mam 48 lat i pół życia przepracowałem na WSK, teraz mam firmę.
Tomasz,ja rowniez podzielam Twoje zadowolenie.Lublinianom przyda sie takie "okno na swiat",przestana wowczas ludzi klasyfikowac po ubiorze. Swiat stoi otworem i trzeba tylko cieszyc sie z tego,a malkontent? zawsze nim pozostanie. Wszystkiego najlepszego zycze mojemu ulubionemu miastu i wlasnie takim ludziom jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...