Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poproszę koniecznie Frankfurt nad Menem z Lufthansą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatima, Medjugorie, Watykan a loty krajowe Czestochowa,Licheń i Świebodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprosze Manchester lub Liverpool i Paryz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprosze lot do planety Pluton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do manchesteru przydałoby się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin napisał:
Poprosze Manchester lub Liverpool i Paryz
Tylko P a r y z./Giga/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lwowa, Kijowa i Moskwy, tam jest zaj****cie ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Spółka rozmawia z kilkudziesięcioma liniami : niskobudżetowymi i regularnymi. Nie ujawnia ich nazw do czasu konkretnych ustaleń. Te mamy poznać wiosną 2012 roku, kiedy spółka zaprezentuje całą sieć połączeń ze Świdnika" ... no chyba, że kończony Port Lotniczy Modlin - otwarcie lato 2012 (jest 40 km na północ od centrum Warszawy) przejmie te frykasy, bo Modlin będzie nastawiony głównie na tanie linie lotnicze. Wtedy Lublinowi zostaną kursy z Tel Awiwu na Majdanek i nazad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze, nie zapominajcie o Paryzu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
consists jctrod napisał:
Fatima, Medjugorie, Watykan a loty krajowe Czestochowa,Licheń i Świebodzin
Dobre!:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mnie ważne są połączenia krajowe - np.Gdańsk,Wrocław,Poznań,Katowice a może i Szczecin,Kraków,Łódż - byłoby super !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem jeżeli przeniosą lotnisko z warszawy do modlina to wizzar straci klientów lubelszczyzny ,ja na przykład mieszkając w chełmie nie będzie mi się chciało przeciskać przez warszawe i jeszcze jechać 40 km dalej na północ ,w takiej sytuacji zawsze wybiorę rzeszów choćby kosztowało mnie to 200 zł drożej ,pewnie wizzar też zdaje sobie z tego sprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Portu Lotniczego Lublin. A te dotyczą uruchomienia tanich połączeń ze Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w mieście Świdnik lotnisko będzie nosiło nazwę: Portu Lotniczy Lublin ?. W takim razie w Gdańsku lotnisko powinno nosić nazwę Port Lotniczy Wrocław, a w Poznaniu: Port Lotniczy Rzeszów. Swego czasu Zarząd Portu Lotniczego wypowiedział się, iż nazwa Świdnik jest jakby wstydliwa. Ja się wstydzę, jak "pracuje" i ile zarabia ten Zarząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawska napisał:
Dlaczego w mieście Świdnik lotnisko będzie nosiło nazwę: Portu Lotniczy Lublin ?. W takim razie w Gdańsku lotnisko powinno nosić nazwę Port Lotniczy Wrocław, a w Poznaniu: Port Lotniczy Rzeszów. Swego czasu Zarząd Portu Lotniczego wypowiedział się, iż nazwa Świdnik jest jakby wstydliwa. Ja się wstydzę, jak "pracuje" i ile zarabia ten Zarząd.
Bo Świdnik to osiedle lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawska napisał:
Dlaczego w mieście Świdnik lotnisko będzie nosiło nazwę: Portu Lotniczy Lublin ?. W takim razie w Gdańsku lotnisko powinno nosić nazwę Port Lotniczy Wrocław, a w Poznaniu: Port Lotniczy Rzeszów. Swego czasu Zarząd Portu Lotniczego wypowiedział się, iż nazwa Świdnik jest jakby wstydliwa. Ja się wstydzę, jak "pracuje" i ile zarabia ten Zarząd.
Jasne. Na wakacje do Grecji polecisz samolotem do Spaty, do pracy we Francji wylądujesz w Roissy, a na narty zapraszam do Schwechat. Rozumiemy coś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawska napisał:
Dlaczego w mieście Świdnik lotnisko będzie nosiło nazwę: Portu Lotniczy Lublin ?. W takim razie w Gdańsku lotnisko powinno nosić nazwę Port Lotniczy Wrocław, a w Poznaniu: Port Lotniczy Rzeszów. Swego czasu Zarząd Portu Lotniczego wypowiedział się, iż nazwa Świdnik jest jakby wstydliwa. Ja się wstydzę, jak "pracuje" i ile zarabia ten Zarząd.
Dlatego że jest to Port Lotniczy Lublin ,umiejscowiony w Świdniku.Świdnik należy do zespołu miejskiego Lublin.Katowickie lotnisko równierz nie znajduje się w Katowicach tylko w Pyrzycach.Niektóre lotniska są położone dwadzieścia kilometrów od miast których nazwy noszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Dlatego że jest to Port Lotniczy Lublin ,umiejscowiony w Świdniku.Świdnik należy do zespołu miejskiego Lublin.Katowickie lotnisko równierz nie znajduje się w Katowicach tylko w Pyrzycach.Niektóre lotniska są położone dwadzieścia kilometrów od miast których nazwy noszą.
Raczej Katowice-Pyrzowice, podobnie jak Kraków-Balice, Poznań-Ławica, czy Szczecin-Goleniów. Można byłoby oczywiście ten nasz port lotniczy nazwać po prostu "Lublin-Świdnik", ale zdaje się, że "Świdnik" obcokrajowcom trudno byłoby wymówić. Z drugiej strony miasto Świdnik budowy lotniska przecież nie współfinansuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jam ci to napisał:
Do Lwowa, Kijowa i Moskwy, tam jest zaj****cie ;D
To zawsze kwestia ceny.Bedzie tanio, beda pasazerowie nawet do Szczecina czy Wrocławia. Ale to chyba marzenia. Do Lwowa pociągiem cieżko sie dostać, lepiej autobusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy powstanie lotnisko to Lublin będzie dzielnicą Świdnika.... Jak możesz tak mówić że to dzielnica lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...