Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubelak napisał:
Dlatego że jest to Port Lotniczy Lublin ,umiejscowiony w Świdniku.Świdnik należy do zespołu miejskiego Lublin.Katowickie lotnisko równierz nie znajduje się w Katowicach tylko w Pyrzycach.Niektóre lotniska są położone dwadzieścia kilometrów od miast których nazwy noszą.
na berlińskich lotniskach , przy nazwie lotniska jest człon - dzielnicy gdzie leży lotnisko. i nazwy nie są bynajmnie w języku angielskim. w Londynie , zdaje się też jest nazwa dzielnicy , czyli dokładna lokalizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
consists jctrod napisał:
Fatima, Medjugorie, Watykan a loty krajowe Czestochowa,Licheń i Świebodzin
a pokropek ... czy jest już zaplanowany pokropek ??? bo jak to ... tak bez tego nie da rady ... a czy każdy samolot tuż po lądowaniu będzie pokropiony i złozy pilot stosowną ofiarę ??? bo jak to tak inaczej być nie może co by sie żaden zachodni diabeł u nas nie zaplenił na naszej świetej ziemi lubelskiej ... no i czy zarząd już wystosował do nowego arcybacy prośbę o wyznaczenie kapelana lotniskowego a najlepiej 3 co by kazdą zmianę obsadzic... więc i trzy etaty trzeba stworzyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer 45 napisał:
Nie mnie ważne są połączenia krajowe - np.Gdańsk,Wrocław,Poznań,Katowice a może i Szczecin,Kraków,Łódż - byłoby super !
informacja z prasy krajowej; 14 listopada Katowice zyskają bezpośrednie połączenia lotnicze z Gdańskiem i Rzeszowem. Będą to pierwsze połączenia z Pyrzowic do innych portów regionalnych. Dotąd w komunikacji krajowej port miał jedynie połączenie z Warszawą. powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy z nadzieja i utesknieniem na polaczenie ze Szkocja, z Edynburgiem lub Glasgow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszałem, że to lotnisko takie niepotrzebne i nikt nie będzie chciał stąd latać. Skąd tu tyle chętnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin-Rzym....latam 4 razy do roku....wiele moich znajomych ròwniez...a Wizzair jest najlepszy z najtanszych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja porosze edinbourgh, glasgow prestwick albo liverpool ale lepiej edinbourgh. dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale prawdziwy boom może zapoczątkować tylko jeden przewoźnik. A on wymaga bardzo dużych haraczy ze strony władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robert napisał:
Bo Świdnik to osiedle lublina
Raczej Lublin Świdnika.hihihi Sąd Lublin-Wschód w Świdniku, lotnisko Lublin w Świdniku, prezydent Lublin-Żuk - ze Świdnika. Wkrótce - Lublin - największą sypialnią Świdnika.Hihihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na loty do chicago
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
ja porosze edinbourgh, glasgow prestwick albo liverpool ale lepiej edinbourgh. dziękuje
Ja też!! Ja też!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skandynawia??? szwecja? malmo? albo kopenhaga- juz teraz kursuje z lublina bus 3 razy w tyg. do kopenhagii- samolot rozwiazalby problem meczacej 20-24 godzinnej podrozy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HOLANDIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...do i z Eindhoven najlepiej. WizzAir-em latam co 3 miesiace do Wawy lub Katowic. Swidnik rozwiazal by problem dostania sie z tamtad do miejsca zamieszkania. pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
Ja też!! Ja też!!
Dolaczam sie. Edinburgh prosze. Nie ma takiego miasta jak edinbOurgh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW górą napisał:
Raczej Lublin Świdnika.hihihi Sąd Lublin-Wschód w Świdniku, lotnisko Lublin w Świdniku, prezydent Lublin-Żuk - ze Świdnika. Wkrótce - Lublin - największą sypialnią Świdnika.Hihihihi
I naklejka pod tablicą rejestracyjną LSW - " mieszkam w Świdniku, ale nie jestem ze Świdnika"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lecie do Splitu. Do Sztokholmu rownez bardzo chetnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winko napisał:
...do i z Eindhoven najlepiej. WizzAir-em latam co 3 miesiace do Wawy lub Katowic. Swidnik rozwiazal by problem dostania sie z tamtad do miejsca zamieszkania. pozdrawiam!
tak, Eindhoven to bardzo dobry pomysł :-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manchester,Liverpool lub ostatecznie Leeds-Bradford czyli płn-zach Anglia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duze zainteresowanie portem lotniczym Lublin ,przez internautów i przyszłych pasażerów oby wam się udalo życzy mieszkaniec Poznania ,a co do Świdnika to kwestia czasu Lublin wchłonie Świdnik jak Żuk nie będzie prezydentem .Świdnik to b. duża dzielnica Lublina ,ale broni to obecny prezydend z tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...