Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaginęła 5-miesięczna Pikula

Utworzony przez gość, 30 marca 2013 o 16:59 Powrót do artykułu
Podobny piesek (na pewno sunia) był widziany wczoraj koło stacji pkp (al. Lotników Polskich) oraz w godzinach nocnych 20.00-21.00 koło Nadleśnictwa (rano już go nie było). Trzymam kciuki za odalezienie psinki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam bardzo dziękuje za informację mam jedno pytanko czy jak by pan/i zauważył/a moją sunie czy mogł/a ją zabrać a ja bym ją odebrał.
0
jeśli się tylko pojawi, na pewno dam znac, aczkolwiek niestety nie widziałam jej juz od piątku..
0
Pewnie jakiś wieśniak ją zatłukł albo wziął na łańcuch, co u tej hołoty jest normą...
0
przedwczoraj późnym wieczorem jak wracałem z Chełma pociągiem z podobnym pieskiem wsiadło do pociągu w Świdniku dwóch facetów. Takich niskich czarne włosy, młodzi byli jeden w okularach. To chyba wietnamczycy byli, czasami widuję ich w makro.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: