Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo ładne dziewczyny - oby były tak samo mądre i pracowite.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rozważne tylko takie żeby były
0
podobno przyjmują tylko same dziewice, więc nie wiem dlaczego wybór padł na Świdnik?
0
Szkoła Stewardess - TAK ??? Tylko trzeba powiedzieć, że to zawód -praca na pierwsze 10 może 15 lat. A CO POTEM ? Jeszcze nie widziałem stewardessy w wieku 65 lat.
0
Bufetowe wysokich lotów
0
Trzech facetów siedzi przy piwku w knajpie. Nagle jeden zaczyna mówić o cipce swojej żony. - moja baba ma cipkę jak Paryż. -Dlaczego jak Paryż? Pytają dwaj pozostali. -Bo jest taka romantyczna ... Drugi na to ze jego żona ma cipkę jak Londyn bo taka tajemnicza i zawsze wilgotna. Słysząc to trzeci facet łyknął piwa i mówi; - a moja ma jak Świdnik. Zdziwieni koledzy pytają -Jak to jak Świdnik? Mężczyzna odpowiada: -Dziura. Po prostu dziura.
0
Kochana młodzieży, zastanówcie się nim zaczniecie naukę w tym kierunku. Wyobrażacie sobie taki odlot do 67 roku życia? ps. NIE KAŻDY PILOT GUSTUJE W SENIORKACH.
0
W tekście "to linie lotnicze ogłaszają nabory", do tego w porcie w Świdniku zgłosiło się 65 osób. Czy to nie pomysł z gatunku "mam świetny pomysł, bo wybory wkrótce", zwłaszcza, że list intencyjny inicjuje kandydat :)
0
Sprzątaczka która dobrze zna 2-3 języki
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: