Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Józefówka: Motocyklista zginął w wypadku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2016 r. o 12:39 Powrót do artykułu
Ile on miał w końcu lat 19 czy 21 boże co za ludzie pracują w tych gazetach? Jak oni te studia pokończyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwukrotnie jest napisane w artykule, że miał 19 lat! No właśnie jakie szkoły Ty pokończyłeś skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian, spoczywaj w pokoju. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju kolego:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak nie wariował to tego wypadku by nie było. Ma za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia dla rodziny i bliskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy wspolczucia dla calej rodziny aniu grzesiu trzymajcie sie wiem ze zadne slowa tego nie opisza co czujecie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 mistrz , tzw. "wyprzedzacz" na starym ruplu,kontra rozpryskiwacz!1:0 dla rozpryskiwacza !! mistrz w prosektorium,kroją go na części,już nikogo nie wyprzedzi  i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu co ty piszesz czy ty wogole masz sumienie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia dla wszystkich ginie mlody czlowiek a ciebie glupoty sie trzymaja ?z kad wiesz jak ty skonczysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi ludzi myslacych w ten sposob! Znales go?! Wiedziales jaki jest?! Po co sie wypowiadasz?  Zal i wspolczucie dla calej rodziny,a Tobie zycze aby kiedys ktos Twoja smierc potraktowal tak samo jak Ty czyjas, nie znajac a komentujac,bo sam niewiesz jaki Ciebie los spotka,wiem tylko ze Twoj brak szacunku kiedys ktos odplaci Ci tym samym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju, byles dobrym kolegą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mój brat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bracie byles dla nas wspanialym czlowiekiem pozostaniesz na zawsze w naszy sercach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechał jak wariat to musiał tak skończyć. wszyscy biadolą że brat, taki dobry był. a nikt z jego obrońców nie mówi o tym jak jeździł moto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro sluchac gdy gina ludzie... jeszcze tak mlodzi... niestety brawura robi swoje... nie oceniam chlopaka, ale z doswiadczenia wiem ze samochodem ciezko minac dwa pojazdy... a tu ... motorem... Wspolczuje rodzicom... [`]...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 miał skończyć 10 września znam go więc wiem i to jest dobra odpowiedz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był bardzo pożodny i miał wszystko i dobrze go znałam dało się z nim o wszystkim porozmawiać zawsze wiedział co powiedziweć żeby kogoś pocieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze chwilę przed wypadkiem go widziałam...to smutne ale był porządnym chłopakiem i zawsze uśmiechniętym nigdy o nim nie zapomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocykl mial od trzech dni, brak doswiadczenia a mimo to cala sobote szalal jak wariat po okolicznych wioskach no i trafil na mocniejszego od siebie, a gdyby tak trafil na pieszego. sam sobie wyrzadzil krzywde r.i.p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...