Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zatruł bieliki? Jest nagroda za wskazanie sprawcy. Jeden ptak już zdrowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lutego 2018 r. o 17:24 Powrót do artykułu
A co z rolnikami, którym dzikie ptactwo będące pod opieką leśników wpieprza drób z podwórka? Czy są jakieś odszkodowania, albo czy taki leśnik zapłaci za to karę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Jestem hodowcą gołębi pocztowych należę do PZHGP co roku płacę składki. Moje gołębie wypuszczane są od kwietnia do września po dwie godzinny dziennie ze względu na jastrzębie ale mimo to jastrzębie łapią mi ok.40-50 szt.gołębi w ciągu sezonu. Czy należy mi się jakieś odszkodowanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Wypuściliśmy bielika niedaleko stawów. Będzie mógł mógł łatwo znaleźć pożywienie – mówi Paweł Duklewski, rzecznik z RDOŚ. ten pan osobiście wypuszczał? I czyście go pojmali że musieliscie wypuszczać?:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Witam ! Jestem hodowcą gołębi pocztowych należę do PZHGP co roku płacę składki. Moje gołębie wypuszczane są od kwietnia do września po dwie godzinny dziennie ze względu na jastrzębie ale mimo to jastrzębie łapią mi ok.40-50 szt.gołębi w ciągu sezonu. Czy należy mi się jakieś odszkodowanie ?
 OO dobrze że piszesz. Twoje gołębie nagminnie mi sra... na samochód. Zapraszam codziniennie rano o 6 w celu posprzątania po swoich zasra... . Numer konta w celu odszkodowania podam przy okazji. ps. mit o rosole jest przesadzony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne ptaki, szkoda żeby zniknęły. Swoją drogą z lisów mamy za dużo, więcej niż zajęcy i kuropatw. Widać, że równowaga została zachwiana. Trucie w ten sposób jw. jest złą metodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie imię taki post...a może orzeł bielik zrobił tobie kupkę na auto ?? jak coś ci bezmózgowiu brudzi ayto to przestaw w inne miejsce ewentualnie chowaj do garażu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ja przez dżesiki auto muszę codziennie wdychać spaliny ,słuchaj no karyna yyy tzn.dżesika  zresztą bez różnicy ...zapraszam ciebie do wpłacania mi na konto pieniążków za tzw."szkodliwe" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe z czyjej pensji idą pieniądze na nagrodę. Bo rozdawanie prewencyjnie pieniędzy podatników to chyba nie halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniałe zwierząta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję sprawdzić wszystkich okolicznych chodowców gołębi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...