Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wzruszający list pani Stanisławy. Podziękowała za to, że policjant odzyskał jej rower

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2017 r. o 13:22 Powrót do artykułu
Jak często zapominamy o tym, by podziękować. Pamiętam, jak raz szef postawił wszystkich na nogi, bo... otrzymał telefon z podziękowaniem za wykonaną pracę serwisu. Jak powiedział, był to pierwszy taki przypadek w historii firmy. Ot, taka Polską przypadłość. Miły gest kobiety. Niczym z biblijnej przypowieści. Dla jednych rower bezwartościowy, dla innych... no właśnie. Oby więcej takich zachowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej slow, przepraszam, dziekuje, w czym moge pomoc do tego usmiech i o ile zycie byloby latwiejsze i przyjemniejsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem że można kogoś z rodziny poprosić aby napisał taki list "wychwalający" do każdego z naszych przełożonych i nazwać bohaterem kogoś, kto ma za to płacone by pracować. To żadne bohaterstwo gdy wychwala się za to że ktoś zrobił to, co do niego należało. Przykre jest to, że nikt nie pisze ile spraw jest zamiatanych i ilu petentów Policji jest zbywanych i odsyłanych byle nie rejestrować wykroczenia czy przestępstwa bo popsuje to statystyki. Propaganda sukcesu Dziennika Wschodniego zwanego niegdyś Sztandarem Ludu jest zadziwiająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja kiedys napisałem skarge na jednego policjanta to mi kazali sie w...ć chociaz facet miał problemy psychiczne wymachiawł bronią przy mnie , moim dziecku i i żonie w ciąży . Jak pochwała to tak jak najbardziej jak zwrócenie uwagi władzy to ... środkowy palec. hmmm 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak trzymać :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo pisowce - emerytura jałmużna, a młodzi zdrowi rodzice za leżenie się i rozmnażanie dostają za darmo 500+ co miesiąc za zrobienie jednegoooooooo dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostawałaby co miesiąc za darmo 500+ to by sobie biedulka nowy i to duzo lepszy rower kupiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, nie ważne ile rower jest wart... ważne że jest i że się jeździ. Sam mam indianę za nie duże pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak napisałem skargę na policjanta do Komendy Głównej Policji w Warszawie to jej Sztandar Ludu /Dziennik Wschodni/ nie opublikował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak policja w Puławach zkończy moją sprawę to opublikuję wszystkie dokumenty łącznie ze skargą do komendanta na bezczynność policjantów. Nie mam nic do ukrycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ci ze dzieci dostają 500 plus oj szkoda bo ty nie dostajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...