Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z samochodu odpadło koło. Rowerzysta poważnie ranny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2017 o 12:34 Powrót do artykułu
Teraz po pieczątce z dowodu rejestracyjnego panowie policjanci powinni złożyć smutną wizytę w SKP.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ograniczyć ruch rowerowy. Gdyby urwane koło uderzyło w samochód to ofiar by nie było.
0
Wprowadzić ograniczenia prędkości do 20km/h. Przy takiej prędkości urwane koło nie wyrządziłoby krzywdy rowerzyście.
0
Przeglądy to fikcja bo nikt nie ontroluje stacji. Nie słyszałem żeby ktokolwiek nie mógł uzytkować zlomu bo nie dostał przeglądu. Spróbujcie zrobic przegląd w Anglii niesprawnym samochodem. To ja się pytam po co mam płacić 100zł co rok ja to jest czysta fikcja???!!! Kiedy diagnosta będzie odpowiadał karnie i finansowo za nieżetelny przegląd?
0
Powinno się rozdzielić ruch rowerowy od samochodowego. Niech w dni parzyste jeżdżą samochody, w nieparzyste rowery.
0
Look, glupota az bije od Ciebie. Moze facet jechal z wulkanizacji i tam mu nie dokrecili.
0
Czytaj ze zrozumieniem. Kolo się nie odkręciło tylko odpadło. A to jest kolosalna różnica. Niezrozumiała dla ignoranta.
0
Kiedyś (prawie 20 lat temu) widziałej jak z passata odpadło koło na spółdzielczości pracy. Samochód jadący z przeciwka wyhamował, ten za nim już nie i zamiast przodu miał rozbity tył, a kółko spokojnie potoczyło się w kierunku wiaty przystankowej po czym rozbiło szybęjechało przez wiatę i zatrzymało się na kolejnej szybie. Passat nie był stary (wówczas), a kółko urwało się z fragmentem piasty. Takie rzeczy się zdarzają. Badania diagnostyczne co rok takich rzeczy nie wychwycą, bo jeden przejedzie w ciągu roku kilka kilometrów, a inny kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy kilometrów. Znam osobiście człowieka, który rocznie przejeżdżał około 120.000 km.
0
dla poszkodowanego odszkodowanie z oc sprawcy wiecej info 513 996 555
0
Teraz po pieczątce z dowodu rejestracyjnego panowie policjanci powinni złożyć smutną wizytę w SKP. Ale p.....ś , jak łysy o beton. To po każdej zmianie opon, naprawie wulkanizacyjnej,czy innej wymagającej odkręcenia koła jedziesz na przegląd?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: