Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latek uciekł na dach przed policją

Utworzony przez Mcin, 5 listopada 2012 r. o 18:01 Powrót do artykułu
ja jestem z tego bloku co skakał przemek nie róbcie ludzie afery i nie nabijajcie sie z niepełnosprawnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze nie kilkanascie godzin a kilka... troche znajomosci jezyka polskiego. po 2 nie przekonal go negocjator a ojciec.... macie zle zrodla... "dziennikarze" ;p;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja napisał:
hahaha wariat ;D
wez sie nie wypowiadaj... znalas go?? nie?! to stul ryj. a jak chcesz zobaczyc wariata to spojrz w lustro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKANIEC 26 BLOKU XD napisał:
Po Pierwsze ten chlopak ma na imie Przemek ksywka bolek znam go bo jestem z tego bloku co wylecjala ta niepelnosprawda ma na imie diana wylecila bo sie pszestraszyla bo jej mama weszla do domku z policiol zeby wpuscic na dach policie a tak zwane psy wzilea zlecialaz shoduw jej mama a ta niepelnosprawda lecila jak lalka tyle mam do powiedzienia na ten teat i oni go zwineli na\\ie z adillerke tylko ze bil swojol matke i takie ruzne jestem z bloku 26 a on mial skakac z 24 spora ruznica asiezial na dachu 5 30 min widzilem n awet jak jego oiciec sie czolga i wiem tylo tyle ze zadzwonila jego matka na psy bo on byl poszukiwnay pzes police pzes dobre pale lat od 3 do 5 lat bolek dlaczeog nie skoczyles xd bylo by fainie pszybnajmiej nie siedzial bys w celi z ku*** kolconem psem je***ym perderastol dzienkuje jest jais moze filmik jego?? i siedzial na boska pzes tyle czasu
hahahha bil matke?? wez ty jestes jakis nienormalny niby go znasz a glupoty pierdzielisz.... jego matka jest glupia i kazdy to moze potwierdzic... wiecznie na synow policje nasylala? dlaczego? przyklad: bo za glosno muzyki sluchali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
hahahha bil matke?? wez ty jestes jakis nienormalny niby go znasz a glupoty pierdzielisz.... jego matka jest glupia i kazdy to moze potwierdzic... wiecznie na synow policje nasylala? dlaczego? przyklad: bo za glosno muzyki sluchali.
dostał za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
hahahha bil matke?? wez ty jestes jakis nienormalny niby go znasz a glupoty pierdzielisz.... jego matka jest glupia i kazdy to moze potwierdzic... wiecznie na synow policje nasylala? dlaczego? przyklad: bo za glosno muzyki sluchali.
dostał za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...