Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agitkami walczą z psimi kupami

Utworzony przez ja, 16 kwietnia 2009 r. o 15:16 Powrót do artykułu
To jest jak walka z wiatrakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO SUROWE KARY I MANDATY MOGĄ CZĘŚCIOWO ROZWIĄZAC PSI PROBLEM I ODŁOWY BEZPAŃSKICH PSÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w klatce mieszka taki koleś co ma takiego niby wilczura. Wyprowadza go na dwa metry od dzrwi. To znaczy on stoi i pali papierosa, a jego pies obok sra, prosto na chodnik. Ludzie nie lubią tego, ale sąsiadowi jakoś nie wypada powiedzieć, że coś jest nie tak. Obraziłby się na całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie takie.. a co jesli pies ma biegunke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuje na allegro torebki z łopatką na psie kupy. Kilkanaście groszy dziennie i nie muszę się obawiać wstydu i mandatu. Doskonały produkt. Nazywa się Fedog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci na os. Peowiaków i na Starówce bawią się w piasku z psimi kupami. Na innych osiedlach jest tak samo. Tylko SM Łukasińskiego ogrodziła swoje place zabaw. Tam zresztą wszystko jest robione lepiej niż np. w SM Zamoyskiego. Widać jakie mają tam bloki, klatki schodowe i chodniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego, że place ogrodzone skoro "właściciele psów" i tak wchodza na te place razem z psami. Gorzej, że psy ganiają same, bo bezmyślni "właściciele" wypuszczają psy samopas wierząc swoim pupilom, że "ten pies nie gryzie" - śmiechu warte - A ja się wtedy pytam: Jak on je skoro nie gryzie?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...