Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antyaborcyjna wystawa na Rynku Wielkim

Utworzony przez Marek, 20 października 2010 r. o 19:41 Powrót do artykułu
beznadziejna ta cała akcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam pochodzę z Zamościa ale nie mieszkam tam na stałe, od paru dni jestem w Zamosciu i to co zobaczyłam na rynku przeraziło mnie- nie mówię tu w kontekscie czy aborcja jest dobra czy zła- bo można być przeciwnikiem i może takie coś sie nie podobac mówię tu mając na uwadze małe dzieci!!!!! JAK można coś takiego pokazywać w takim miejscu?? Czy nie można było zorganizować wystawy w zamkniętym miejscu tak aby nie rzucać mięsem po oczach w małe dzieci???? Zero szacunku z mojej strony dla osoby która to zorganizowała. Mega patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś chory umysł to wymyślił w tej formie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł. Na następnej wystawie umieściłbym zdjęcia księży którzy molestowali chłopców i dziewczęta. Najlepiej ich penisy we wzwodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Animator Kultury napisał:
Świetny pomysł. Na następnej wystawie umieściłbym zdjęcia księży którzy molestowali chłopców i dziewczęta. Najlepiej ich penisy we wzwodzie.
Twój pomysł jest świetny!!! A masz swoje zdjęcie? Geba może być a moze penisa? Tylko biedaku kto by na to chciał patrzeć!!! Sam siebie wstydzisz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Twój pomysł jest świetny!!! A masz swoje zdjęcie? Geba może być a moze penisa? Tylko biedaku kto by na to chciał patrzeć!!! Sam siebie wstydzisz!!!
Du ju spik suahili ? Spik polisz pliz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='magda' date='20 październik 2010 - 21:25 ' timestamp='1287602750' post='365232'] witam pochodzę z Zamościa ale nie mieszkam tam na stałe, od paru dni jestem w Zamosciu i to co zobaczyłam na rynku przeraziło mnie- nie mówię tu w kontekscie czy aborcja jest dobra czy zła- bo można być przeciwnikiem i może takie coś sie nie podobac mówię tu mając na uwadze małe dzieci!!!!! JAK można coś takiego pokazywać w takim miejscu?? Czy nie można było zorganizować wystawy w zamkniętym miejscu tak aby nie rzucać mięsem po oczach w małe dzieci???? Zero szacunku z mojej strony dla osoby która to zorganizowała. W zamkniętym miejscu, powiadasz? Do bunkra, a może do schronu, albo najlepiej w lesie, prawda, bo ta wystawa za bardzo w oczy kole, a może w sumienie? ABORCJA = MORDERSTWO, to jest prawda niepodważalna, udowodniona naukowo. To jest zabicie żyjacego dziecka w łonie matki, dlatego moja droga widzisz tam cząstki ciałek niewinnych,ZABITYCH dzieci, wyszarpywanych żywcem!!! A już nie bądź adwokatem małych dzieci, zapewniam cię, że niejeden małolat sam przetrącił kotu kark, albo kopnął psa i niewiele sobie z tego robił. Poza tym, to, co oglądają małolaty w telewizji bez dozoru rodziców niejednokrotnie jest bardziej przerażające niż te zdjęcia, które tak tobą wstrząsnęły. I nie mów o szacunku i nie stopniuj go od zera do iluś tam, bo właśnie twoja wypowiedź jest na poziomie mniej niż zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bwana kubwa napisał:
Du ju spik suahili ? Spik polisz pliz
A ty znowu naćpany!!! Czyżby nie było dopalaczy? A denaturat się zakończył!!! B I E D A K!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
witam pochodzę z Zamościa ale nie mieszkam tam na stałe, od paru dni jestem w Zamosciu i to co zobaczyłam na rynku przeraziło mnie- nie mówię tu w kontekscie czy aborcja jest dobra czy zła- bo można być przeciwnikiem i może takie coś sie nie podobac mówię tu mając na uwadze małe dzieci!!!!! JAK można coś takiego pokazywać w takim miejscu?? Czy nie można było zorganizować wystawy w zamkniętym miejscu tak aby nie rzucać mięsem po oczach w małe dzieci???? Zero szacunku z mojej strony dla osoby która to zorganizowała. Mega patologia.
Magdo, czy ciałka nienarodzonych to dla ciebie zwykłe mięso, tak jak mięso zwierząt? Współczuję twoim przyszłym dzieciom, albo obecnym jeśli ich masz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze- idąc tym tropem równie dobrze można publicznie pokazywać zmasakrowane ofiary wypadków, w których udział brali pijani kierowcy- pokzauje się ALE nie w taki sposób nachalny! Po drugie- będe adwokatem małych dzieci- bo sama kiedyś byłam dzieckiem- i wiem- że oglądanie takich rzeczy wywiera straszną presje na psychice- a dziecko szczególnie małe!! nie do końca zrozumie przeciwko czemu jest ta wystawa! Moża być przeciwnikiem aborcji!! i nie popierać tego typu działań ze względu na dzieci. a twój argument odnośnie małolatów oraz dzieci wyżywających się na zwierzętach- nie wiem co ma znaczyć- ze zamość składa się z takich tylko osobników??To zdanie świadczy o tym, że jesteś fanatyczną niedojrzałą osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamkniętym miejscu, powiadasz? Do bunkra, a może do schronu, albo najlepiej w lesie, prawda, bo ta wystawa za bardzo w oczy kole, a może w sumienie? Może bardziej do muzeum?? I rozreklamować że można się zapoznać z efektem aborcji?? ABORCJA = MORDERSTWO, to jest prawda niepodważalna, udowodniona naukowo. A ty pochodzisz od małpy czy stworzył cię ktoś za pomocą magicznej pałeczki??Ewolucja czy kreacjonizm? Masło czy margaryna? Co jest udowodnione naukowo i niepodważalne EKSPERCIE?? A już nie bądź adwokatem małych dzieci, zapewniam cię, że niejeden małolat sam przetrącił kotu kark, albo kopnął psa i niewiele sobie z tego robił. Poza tym, to, co oglądają małolaty w telewizji bez dozoru rodziców niejednokrotnie jest bardziej przerażające niż te zdjęcia, które tak tobą wstrząsnęły. No i zgadzam się z tobą- więcej mięsa i przetrąconych karków kocich tudzież ludzkich! ave satan!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
W zamkniętym miejscu, powiadasz? Do bunkra, a może do schronu, albo najlepiej w lesie, prawda, bo ta wystawa za bardzo w oczy kole, a może w sumienie? Może bardziej do muzeum?? I rozreklamować że można się zapoznać z efektem aborcji?? ABORCJA = MORDERSTWO, to jest prawda niepodważalna, udowodniona naukowo. A ty pochodzisz od małpy czy stworzył cię ktoś za pomocą magicznej pałeczki??Ewolucja czy kreacjonizm? Masło czy margaryna? Co jest udowodnione naukowo i niepodważalne EKSPERCIE?? A już nie bądź adwokatem małych dzieci, zapewniam cię, że niejeden małolat sam przetrącił kotu kark, albo kopnął psa i niewiele sobie z tego robił. Poza tym, to, co oglądają małolaty w telewizji bez dozoru rodziców niejednokrotnie jest bardziej przerażające niż te zdjęcia, które tak tobą wstrząsnęły. No i zgadzam się z tobą- więcej mięsa i przetrąconych karków kocich tudzież ludzkich! ave satan!!
Uderz w stół...Jakoś tak obydwoje, Romku z Magdą prawie o tej samej godzinie wpisaliście swoje komentarze, co za zbieg okoliczności! No i to ostatnie zdanie - mówi samo za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulka napisał:
Uderz w stół...Jakoś tak obydwoje, Romku z Magdą prawie o tej samej godzinie wpisaliście swoje komentarze, co za zbieg okoliczności! No i to ostatnie zdanie - mówi samo za siebie.
Oho..powiało grozą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...