Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję panu malarzowi wieczorem pojeździć po okolicznych wioskach a takich statystów pod sklepami znajdzie na pęczki zarośniętych i brodatych. Gwarantuje, że nigdzie indziej w Europie lepszych nie znajdzie a obraz będzie rewelacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan malarz chyba się pomylił. To raczej on powinien płacić modelom., tak jak płaci się statystom i aktorom grającym w filmie. Przecież ten malarz może ten obraz sprzedać i mieć z tego kasę, więc niby dlaczego potencjalny model ma dokładać do jego interesu? A Matejki to on raczej nie przebije, wiec z satysfakcją bycia uwiecznionym na wielkim dziele sztuki to proszę tu nie wyjeżdżać.. Trzeba mieć niskie poczucie własnej wartości, żeby dopłacać za możliwość namalowania swojej twarzy na cudzym obrazie. Jeszcze gdyby prosił o to, by ludzie dali mu się za darmo namalować, jakoś bym to zrozumiał. Więc jeśli pan malarz zechce mnie uwiecznić, to czekam na stosowną ofertę. Na potrzeby dzieła mogę zapuścić brodę, wąsy i co tam jeszcze trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czy oni zapłacą panu malarzowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan malarz chyba się pomylił. To raczej on powinien płacić modelom., tak jak płaci się statystom i aktorom grającym w filmie. Przecież ten malarz może ten obraz sprzedać i mieć z tego kasę, więc niby dlaczego potencjalny model ma dokładać do jego interesu? A Matejki to on raczej nie przebije, wiec z satysfakcją bycia uwiecznionym na wielkim dziele sztuki to proszę tu nie wyjeżdżać.. Trzeba mieć niskie poczucie własnej wartości, żeby dopłacać za możliwość namalowania swojej twarzy na cudzym obrazie. Jeszcze gdyby prosił o to, by ludzie dali mu się za darmo namalować, jakoś bym to zrozumiał. Więc jeśli pan malarz zechce mnie uwiecznić, to czekam na stosowną ofertę. Na potrzeby dzieła mogę zapuścić brodę, wąsy i co tam jeszcze trzeba.
W pelni sie zgadzam temu malarzowi zeczywiście sie cos pomyliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter napisał:
W pelni sie zgadzam temu malarzowi zeczywiście sie cos pomyliło.
To Wam coś się pomyliło, w ogóle nie rozumiecie o co w tym wszystkim chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pełnym szacunkiem ale Pan malarz się myli. Jeżeli kogoś twarz jest tak świetna i spełnia oczekiwania artysty plastyka to raczej on powinien zabiegać o to aby ta osoba znalazła czas i poświęciła go na pozowanie. Oczywiście nie musiałby mi płacić ostatecznie czułbym się zaszczycony że mogę zaistnieć na Jego polu grunwaldzkim. Ale płacić mu za to absolutnie nie miałbym ochoty.. Modelarz z Gubina Jerzy Urbanowicz. Ps. Ja nie spełniam oczekiwań Pana Artysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...