Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Audi uderzyło w drzewo. 19-latek nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2016 r. o 07:44 Powrót do artykułu
Troche deszczu, predkosc, stare audi i kolejna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
natura zadziałała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha wiocha się bawi hahaha burak w świniowozie - standard. Jednego wioskowego głupka mniej a także faszystowskiego szrotu. A mówienie o buraku dziewiętnastoletnim "mężczyzna" obraża mężczyzn!!!!! Taka dygresja na przyszłość RabBinLadden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga wojewódzka zablokowana przez 5 godzin. Co to za robota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tych madroglupich żebyście nie płakali tylko jak wasz pomiot kuedys uderzy w drzewo, też ktoś napisze ze jednego głupka mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikomu nie przyszlo do glowy za zasnal lub zaalabl...ja nie wiem po co te komentarze o swiniowozie itp lub selekcja naturalna..pisza to gimbusy ktore w d..byly i g.. widzialy i nigdy nie prowadzily samochodu...ehhh wspolczuje rodzinie straty bliskiej osoby i tych komentarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało informacji, czy był pod wpływem wódy, narkotyków ? Czy szaleńcza jazda? A może przemęczenie? Albo zasłabnięcie.Proponuje chwilowo wstrzymać się z komentarzami. Rozumiem, ludzi bulwersują wypadki z udziałem pijaków za kółkiem i stąd ich reakcje. Tylko czy on nim był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daleki jestem od plucia jadem, żal chłopaka, żal rodziny. natomiast jeśli coś można rzec o prawdopodobnych przyczynach - odrzućmy raczej zmęczenie. jechal z pracy, z Warszawy albo Gdańska? OK, "zatonął u wejścia do portu". ale to mało prawdopodobne, raczej to był ruch lokalny. nie zasypia się za kółkiem po 20 minutach jazdy. brawura niedoświadczonego? stan techniczny samochodu? używki wszelakie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... przedewszystkim podejrzewam ... jest prosta, zredukuje, przepale tłumik :) poślizgi co robić? altonen 360 nie wyszedł buuuum !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, ze zabil tylko siebie. niech mu ziemia ciezka bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz przestancie go tak bronic. jasne, zaslabl, zasnal, aha, wszyscy oni tak maja... bo wszystkich alkohol oslabia i usypia, a wy wierzycie w cuda, ze chlopaczek jechal zgodnie z przepisami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...