Chyba tylko w naszym pięknym kraju takie absurdy są możliwe. Nie wiem jak było w przypadku tego chłopca ale mogę powiedzieć jedno takiego nauczyciela jakim jest Pan Dariusz to inne szkoły mogą nam pozazdrościć. Celem udowodnienia mojego powyższego stwierdzenia przytoczę słowa mojego wychowawcy obecnego dyrektora Szkoły w Kryłowie który prowadząc z moją klasą godzinę wychowawczą powiedział słowa które utkwiły mi do dzisiaj a mianowicie „Obierzcie sobie cel w życiu i róbcie wszystko żeby go osiągnąć” . Natomiast (może to zabrzmi brutalnie) człowiek którego próbuję się teraz zmieszać z błotem potrafił ułatwić drogę do osiągnięcia swoich zamiarów poprzez profesjonalne podejście do ucznia polegające na wielkiej cierpliwość, motywowaniu i doskonałym sposobie przedstawiania zagadnień związanych z matematyką chemią i nie tylko. Każdy uczeń oczywiście jeśli tylko chciał mógł się wiele nauczyć i zdobyć dzięki Panu Darkowi wiedzę niezbędną do dalszej edukacji i dążeniu do własnego celu. Dlatego nie wierzę w fanaberię jaką sobie wymyśliła to rodzinka która ewidentnie chce zabłysnąć medialnie (podobnie jak nasz wielka piosenkarka Doda z całym szacunkiem dla niej) i wydrzeć parę groszy kosztem człowieka dzięki któremu wiele osób z Kryłowa i okolic wiele zawdzięcza. Lepiej niech Państwo K. zaczną wychowywać swojego synka który nie może zabłysnąć wiedzą wśród rówieśników wiec błyszczy głupotą. Przyznam się szczerze, że nie wiem co się teraz dzieje z tą naszą edukacją a przede wszystkim młodzieżą, gdzie się podział autorytet nauczyciela dzięki któremu zarówno ja jak i moi koledzy możemy wiele zawdzięczać. Piszę o tym nie bez kozery bo sam nie byłem aniołkiem i często uczyłem się dodatkowych wierszy, rozwiązywałem dodatkowe zadania lub dostałem linijką a to za stanie po dzwonku na schodach i wypatrywanie nadchodzącego nauczyciela a to za inne popełnione głupoty. Myślę, że większość moich kolegów wie o co chodzi. Wszystko to wyszło nam tylko na dobre i miło to wspominamy spotkając się w gronie kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz