Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bazar w Mokrem może zostać zamknięty

Utworzony przez jajco, 27 kwietnia 2009 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Zamknąć natychmiast. Powód ? : Brud, smród, folklor, bezprawie, zmora dla okolicznych mieszkańców , zyski dla firmy, w której trwa karuzela zatrudnień (polskie piekiełko) , zagrożenie dla ruchu lotniczego. Pozytywów nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ptasiagrypa napisał:
Zamknąć natychmiast. Powód ? : Brud, smród, folklor, bezprawie, zmora dla okolicznych mieszkańców , zyski dla firmy, w której trwa karuzela zatrudnień (polskie piekiełko) , zagrożenie dla ruchu lotniczego. Pozytywów nie widzę.
Powtarzam: BEZ ZDECYDOWANEGO DZIAŁANIA MIESZKAŃCÓW MOKREGO, BEZ ŻĄDANIA ZAMKNIĘCIA - nic z tego nie będzie. To nie sztuka siedzieć na d..ie i marudzić, trzeba wziąć sprawy w swoje - mieszkańców ręce. Chyba, że im to odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C.s napisał:
Powtarzam: BEZ ZDECYDOWANEGO DZIAŁANIA MIESZKAŃCÓW MOKREGO, BEZ ŻĄDANIA ZAMKNIĘCIA - nic z tego nie będzie. To nie sztuka siedzieć na d..ie i marudzić, trzeba wziąć sprawy w swoje - mieszkańców ręce. Chyba, że im to odpowiada.
Powinni jeszcze zawiadomić Sanepid,bo brud i smród ( idzie lato ), ale mokrzyńscy ludzie to takie pierdoły, sami nic nie zrobią tylko czekają aż za nich ktoś to zrobi. Ja też mam problemy z dojazdem do domu, ale jeżdżę wtedy inną trasą, bo jechać tamtędy to szok i nerwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMKNAC RAZ NA ZAWSZE TE STERTY CUCHNĄCYCH CHINSKICH SZMAT!!! To badziwie co tam sprzedaja te brudasy nie nadaje sie do wytarcia d.... a co mowic do noszenia na sobie! Jak mozna tam chodzic i kupowac? Oni handluja tam nielegalnie, bez podatkow i zezwolen, kupujcie U POLAKOW!!!! Jest tyle domow handlowych Tomasz, Lukasz, Agora co oferuja ubrania polskich producentow i dobrej jakosci. Przez takich badziewiarzy co tam kupuja POLACY tracą pracę! Opamietajcie sie amatorzy smierdzacych chinskich szmat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
ZAMKNAC RAZ NA ZAWSZE TE STERTY CUCHNĄCYCH CHINSKICH SZMAT!!! To badziwie co tam sprzedaja te brudasy nie nadaje sie do wytarcia d.... a co mowic do noszenia na sobie! Jak mozna tam chodzic i kupowac? Oni handluja tam nielegalnie, bez podatkow i zezwolen, kupujcie U POLAKOW!!!! Jest tyle domow handlowych Tomasz, Lukasz, Agora co oferuja ubrania polskich producentow i dobrej jakosci. Przez takich badziewiarzy co tam kupuja POLACY tracą pracę! Opamietajcie sie amatorzy smierdzacych chinskich szmat.
Nigdy tam nie byłam i nigdy tam nie pójdę. Po prostu tak jak mówi Marta brzydzę się tego badziewia, jakichś łachów nawiezionych niewiadomo skąd. Brzydzę się łachów z ciuchlandów wyciągniętych z kontenerów śmieciowych w USA, Niemczech lub Holandii i odkażonych w płynie, albo po nieboszczykach. NIE MA MOWY O KUPOWANIU BUTÓW! Butów, w których ktoś łaził z grzybicą albo innym parchem. Wolę mieć mniej ubrań, ale kupionych w sklepie, fabrycznych niż setki jakichś łachów.Mieszkańcy Mokrego i okolic! Przegońcie wreszcie ten bajzel, weźcie załóżcie jakiś komitet albo inną grupę i zacznijcie do ch.lery działać we własnym interesie. Ktoś wam pod chałupami robi brud, hałas i smród, leją wam w ogródki po marchewkach a wy to potem jecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy próbowali interweniować nawet u samego Pana Wójta, w związku z giełdą ale nic z tego, napisał tylko, że stosowane pisma wysyłał do odpowiednich władz i na tym się skończyło... Wiadomo Gmina Zamość ma z tego ogromną kasę i żaden z Panów, którzy zarządzają giełdą nie mieszkają w tych okolicach. Gdyby mieszkali i postali sobie czasami godzinę w korku, chcąc wrócić w niedzielę do domu lub wyjechać z domu, od razu coś by z tym zrobili. Ale ich to nie dotyczy... Powstaje piękna obwodnica, ale co po tym, jak w niedzielę w ogóle nieprzejezdna i po deszczu cała zabłocona, bo całe błoto z giełdy jest wywożone na drogę. Dziwię się władzom Zamościa, że na to wszystko tak spokojnie patrzą. Ta cała giełda wymknęła się im spod kontroli. Może kiedyś znajdzie się odpowiednia osoba i zrobi wreszcie ład i porządek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moli napisał:
Wiadomo Gmina Zamość ma z tego ogromną kasę i żaden z Panów, którzy zarządzają giełdą nie mieszkają w tych okolicach. Gdyby mieszkali i postali sobie czasami godzinę w korku, chcąc wrócić w niedzielę do domu lub wyjechać z domu, od razu coś by z tym zrobili.
Z tego, co mi wiadomo, co najmniej dwóch pracownikow mieszka nieopodal lotniska, ale nie dziw się : oni tam zarabiają na chleb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj widziałem małżenstwo K. na bazarze, mają sklep z ciuchami na Rynku,i......... kupowali hurtowo kilka paczek ciuchów. Ciekaw jestem ile na tym zarobią? Pewno przebitka sięga 100% I co nie opłaca kupować na Mokrem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupujcie u polaków? np w centrum handolwym bluzka kosztuje ok 50-100zł a nawet czasem ponad. na bazarze w zamosciu w sumie to samo kupi sie za 20-30 zł.Pewnie ze kazdy by chcial miec cos dobrej jakosci ale niestety nie wszystkich na to stac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o wy ku*** je***e pewnie wiekszosc tych obrazliwych komentarzy to zazdrosni polacy którzy potracili prace bo bułgarzy sprzedają taniej i lepsze rzeczy to że wy ku*** polacy sprzedajecie po 300 % zarobku to nie znaczy że ktoś ma sie do was stosować polska to poje***y naród rasistowski jebać was je***e rasistki i rasiści tyle odemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny klimat tego targowiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w zamosciu w sklepach za 55 zobaczylam. dwukrotna przebitka. wuiec nioe ma sie co ludziom dziwic ze kupują i jezdza na gielde bo chca miec cos z zycia od czasu do czasu kupic sobie cos ladnego , modnego i niczym nie rozniacego sie od tych waszym ciuchow z tomasza czy agory itp. wy chyba tylko sobie ego podwyzszacie kupujac w tych czy innych sklepach. a kazdy czlowiek widzac ze mimo niskich zarobkow moze ubrac swoje dziecko i siebie w dobre ciuchy czesto lepszej jakosci niz w sklepach -korzysta, nie wszystkich stac . pomyslcie troche. tacy z Was wszyscy katolicy ze myslicie tylko o sobie, skoro macie Wy kase to co was inni obchodza niech chodza z gołą dupą, a do kosciola mozna pojsc pozniej nie tylko do 13 są msze. wiec to gadanie jest bez sensu. bardziej grzeszni jestescie niz Ci ludzie. tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowaa napisał:
piszecie wszyscy jakbyscie nie wiedzieli ile ludzie w polsce zarabiaja i na co ich stac. malo kogo w dzisuejszych czasach stac na kupowanie markowych czy nawet niemarkowych ciuchow w tomaszu, agorze i tego typu droooogich sklepow. bedąc na gieldzie kolezanka kupila identyczna sukienke jak widzialam w Tomasz haha . niczym sie nie rozni a przepraszam bardzo bo cena rozni sie 2-krotnie tu 35zl a w tomasz 75zł . buty na koturnie letnie kupilam za 30zł a w zamosciu w sklepach za 55 zobaczylam. dwukrotna przebitka. wuiec nioe ma sie co ludziom dziwic ze kupują i jezdza na gielde bo chca miec cos z zycia od czasu do czasu kupic sobie cos ladnego , modnego i niczym nie rozniacego sie od tych waszym ciuchow z tomasza czy agory itp. wy chyba tylko sobie ego podwyzszacie kupujac w tych czy innych sklepach. a kazdy czlowiek widzac ze mimo niskich zarobkow moze ubrac swoje dziecko i siebie w dobre ciuchy czesto lepszej jakosci niz w sklepach -korzysta, nie wszystkich stac . pomyslcie troche. tacy z Was wszyscy katolicy ze myslicie tylko o sobie, skoro macie Wy kase to co was inni obchodza niech chodza z gołą dupą, a do kosciola mozna pojsc pozniej nie tylko do 13 są msze. wiec to gadanie jest bez sensu. bardziej grzeszni jestescie niz Ci ludzie. tyle w tym temacie
Srutu tutu, pęczek drutu. A ja w Carrefourze kupiłam sobie bluzki po dychę za sztukę i buty za 19,99, a nie jakieś łachy obślizgłe od potu, fuj. I nie mam zamiaru na śmierdzącą i zaśmieconą giełdę jechać.Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Srutu tutu, pęczek drutu. A ja w Carrefourze kupiłam sobie bluzki po dychę za sztukę i buty za 19,99, a nie jakieś łachy obślizgłe od potu, fuj. I nie mam zamiaru na śmierdzącą i zaśmieconą giełdę jechać.Tyle w temacie.
Nie wiesz chyba o tym że te twoje bluzki po dychu to pochodzą z recyklingu z tylnych opon od traktora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LODA napisał:
Nie wiesz chyba o tym że te twoje bluzki po dychu to pochodzą z recyklingu z tylnych opon od traktora.
A twoje z recyklingu z butelek plastikowych po Coca Coli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tylko ludzie na gielde moga pojechac co tydzien a w carrefourze bluzke za 10 zł masz tylko czasami, zero wyboru jeden badz dwa wzory i jakosc tez wiadomo jaka. a na gieldzie bluzek po 10- 15zł masz mase masz wybor a nie kupujesz byle co tylko dlatego bo w carrefourze rzucili za dyche, bo im nikt nie chce kupic ...no poza tym nie zdarzylo mi sie zeby potem cos smierdzialo haha, szybciej w carrefourze bo tam mierzą ludzie te rzeczy a na gieldzie biora zazwyczaj i juz, ale latwiej jest krytykowac skoro na ten temat nic sie nie wie. zreszta o czym my mowimy kto chce jedzie i kupuje na gieldzie a kto nie chce- przeplaca albo kupuje rzecz niskiej jakosci w sklepie. kupujecie w sklepach markowych czy innych to kupujcie a reszcie nie zabraniajcie miec wolnego wyboru i kupowac na gieldzie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...