Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy to nie okres lęgowy? a dzieciaczek grzeczny był oczywiście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu jest kapibara Ale to było dobre! Ale urwał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co bóbr robił na ogrodzonej posesji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwolnić bobra !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo dba o ekologie lepiej niz o interesy narodu gnebionego przez Tuska i jemu podobnych. Teraz juz dziczyzna w naszym regionie ma wiecej praw niz zwykly czlowiek. oczekujmy tylko apelu o zaoranie calej Lubelszczyzny i zrobieniu z tego skansenu. Niemcy beda przyjzdzac i nas ogladac. Zaplaca za wstep do kasy PO. Coraz wiecej praw dla zboczonych, lewakow i innego talatajstwa. Prawdziwy Polak moze tylko sobie pomarzyc o dobrym zarobku, dobrym samochodzie i wycieczkach zagranicznych. Polska B ma miec bobry, wilki i jeszcze niedzwiedzie na dodatek. wtedy Warszawka bedzie w pelni zadowolona. Te pieniadze wyrzucane na ochrone tzw. srodowiska dane w rece zwyklego czlowieka potrafilyby sie rozmnozyc w dwujnasob. Ale do tego trzeba glowy u rzadzacych. A od siedmiu lat juz nie mamy zadnych patriotow u steru wladzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJE ZDJĘCIE T-REXA i tak nikt nie wie jak bóbr wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahhahahaahahahaahaahaha LAMA! Zmieńcie zdjęcie na lamę, skoro może być i tak inne zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co bóbr robił na ogrodzonej posesji?
pływał panie pływał i nie miał patyków do gryzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co gówniarz go drażił? I nie rozumiem czemu bobra wzięto na kwarantannę, co to ma być? Przecież to czasu nie cofnie, a bóbr wściekły nie jest, pogryzł tylko dlatego, że dzieciak wlazł na jego teren.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy już coś wiadomo o preferencjach politycznych i seksualnych agresywnego bobra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co bóbr robił na ogrodzonej posesji?
ugryzł chopca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że za karę powinno się ogolić bobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
To po co gówniarz go drażił? I nie rozumiem czemu bobra wzięto na kwarantannę, co to ma być? Przecież to czasu nie cofnie, a bóbr wściekły nie jest, pogryzł tylko dlatego, że dzieciak wlazł na jego teren.
no zaraz, czytaj dokładnie kto na czyj teren wszedł, to bóbr wkroczył na ogrodzony teren ... " na ogrodzonej posesji.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary Karabin napisał:
uważam że za karę powinno się ogolić bobra
chylę czoło mistrzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku..............................wa a ch....................j mnie to obchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to miałem szczęście, bo bedąc w Gorzowie Wielkopolskim, spotkałem jakiegoś zabłąkanego, sponiewieranego bobra na ulicy i po różnych przygodach zapakowałem go sam w nocy do samochodu i zawiozłem nad rzekę. Filmik z poniższego linku dokumentuje moje przepychanki z Policją i Strażą Pożarną o to, kto ma mu pomóc ... kolejne filmiki na moim kanale Youtube dokumentują załadunek bobra i jego wypuszczenie do rzeki http://www.youtube.com/watch?v=MLQBVhh44_I O tym jak bóbr zabił wędkarza jest w linku wklejonym do opisu tego filmiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY ku*** baranie na jaki jego teren ja bobr wlazl na ich posesje nie odzywaj sie pier***cu jak nie wiesz o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...