Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pisałem wcześniej , patologia rodzi się na takich barakowych osiedlach , spadku komuny , kolejne pokolenia urodzone i wychowane w tym środowisku , dziedziczące bezrobocie , beznadzieję i praktycznie żadnych szans na wyjście z tego getta nie widzą w rabunku , napadzie a nawet zabójstwie niczego zdrożnego to nawet nobilituje sprawców w oczach środowiska ,Hrubieszów to mieścina bez szans dla młodych ludzi ,władza która wybierzemy za kilka tygodni musi uporać się z tymi problemami a przede wszystkim dążyć za wszelką cenę do likwidacji siedlisk patologii jakimi są osiedla barakowe i tworzyć warunki do powstawania firm likwidujących bezrobocie ale działać z efektem , bo postawienie zielonych tabliczek przy wjeżdzie do miasta niczego nie zalatwia poza dobrym samopoczuciem , to bulwersujące morderstwo to tragedia trojga ludzi , ofiary i sprawców dla których również kończy się normalne życie , tym bardziej jest to bolesne że są to młodzi ludzie ,myśle że w sumie nie tylko oni są winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier***e co za świat, żeby dla kilku złotych na wino zabijać ludzi. To jest ta zielona wyspa którą obiecał nam rudy oszust?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ya napisał:
to bulwersujące morderstwo to tragedia trojga ludzi , ofiary i sprawców dla których również kończy się normalne życie , tym bardziej jest to bolesne że są to młodzi ludzie ,myśle że w sumie nie tylko oni są winni
normalne życie skończyłoby się dla nich gdyby dostali krawat na szyję albo kulkę w łeb, niestety po kilkunastu latach życia za nasze pieniądze wyjdą na wolność i nadal będą menelami złodziejami itd. Na dodatek będą się jeszcze rozmnażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszystko wskazuje na to, że również sprawcy usłyszą zarzuty" redaktor - idiota a co? kto ma uslyszec zarzuty, moze ofiara, co??!! sic, bez komentarza, kto takich kretynow zatrudnia w gazecie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokolenie JPII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z komentarzy pod pierwszym tekstem o tym morderstwie :
siomik napisał:
Jestem ciekawy dlaczego już oni zostali uznani winnymi przez niektóre osoby wypowiadające się na forum, a przecież jest napisane że nie przedstawiono im na razie żadnych zarzutów .. A wy już ich byście rozstrzelali to jest typowe myślenie ludzi zadających się z Kaczyńskim i jego prawą ręką Rydzykiem..Może dać im prawo do obrony przecież się im należy ..
Cytat Gdybyś siomik poczekał kilka godzin, to byś uwierzył, że to właśnie te 2 parchy zamordowały człowieka. Nie warto być takim "bezstronnym" często.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to mamy 2 wyborców tuska więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to w końcu byli na tych dopalaczach czy nie? a może ofiara była lub nie była? jak to możliwe że tak wiarygodny portal nie opatrzył tego artykułu "najważniejszą sprawą w której zareagowac musi płemieł tusku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko przez ta hrubieszowska policje, czepiaja sie o zle przejscie przez ulice a prawdziwych mordercow i zlodzieji sie boja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie i panie, to brak wychowania przez rodzicow mam 23 lata i czuje sie dojrzaly nie wiem jak postrzegacie 23 latkow ale sa i tacy i tacy moim zazdaniem takie zwierzeta jak te Ci ktore dopuscily sie do tak makabrycznego czynu powinny sie wcale nieurodzic...czasem jestem,jestem za aborcia, ale dajmy zyc! czlek powinien rozrozniac dobro od zla a nie widziec tylko butelke to cos dla AA. wrocie do cywilizaci pozwolcie sobie pomoc...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
ja pier***e co za świat, żeby dla kilku złotych na wino zabijać ludzi. To jest ta zielona wyspa którą obiecał nam rudy oszust?
Zielona wyspe powinien stworzyc Narod. Ten Czlowiek ktorego tak brzydko nazywasz, nie jest w stanie nic zrobic, jezeli Spoleczenstwo sklada sie z takich prostakow i durniow jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demot napisał:
no to mamy 2 wyborców tuska więcej
no to mamy na forum jednego bezmozgowca wiecej. Nick "demot".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zielona wyspe powinien stworzyc Narod. Ten Czlowiek ktorego tak brzydko nazywasz, nie jest w stanie nic zrobic, jezeli Spoleczenstwo sklada sie z takich prostakow i durniow jak ty.
bredzisz, rudy nie jest w stanie nic zrobić, bo nie potrafi. Dobitnie pokazują to ostatnie wydarzenia oraz stan naszej gospodarki. A mordercy nie wzięli się z powietrza. Wychowali ich tak "rodzice'. Sterylizacja dla nich, a mordercy mam nadzieję, dostaną w więzieniu za swoje. czapa byłaby tańsza, ale niestety, odkąd jesteśmy członkami europejskiego stowarzyszenia hipokrytów, trzeba tych śmieci (morderców) utrzymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no to mamy na forum jednego bezmozgowca wiecej. Nick "demot".
Dlaczego go tak nazywasz? Ma prawo do tej opinii, starczy przeanalizować strukturę uzyskanych przez PO głosów w więzieniach. Na razie wychodzi, że jedynym bezmózgowcem na tym forum jesteś ty. Ciekawe po kim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błagam przywróćmy karę śmierci bo inaczej nie pozbędziemy się takich śmieci Oni wyjda za parę lat z pierdla i będa mogli znowu kogoś zabić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek napisał:
błagam przywróćmy karę śmierci bo inaczej nie pozbędziemy się takich śmieci Oni wyjda za parę lat z pierdla i będa mogli znowu kogoś zabić
JESTEM TEŻ ZA KARĄ ŚMIERCI I TO MUSI BYĆ WPROWADZONE JAK NAJ SZYBCIEJ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezuny. Pewnie ich przodkowie dzielnie służyli w UPA. Tam takie "metody" rozprawiania się z Polakami były na porządku dziennym. I nikt nie został za to ukarany. Chociaż nie, przepraszam! W latach PRL-u za samą przynależność do UPA dostawało się krawat. No ale gdzież nam dzisiaj wracać do takich zamierzchłych, nieludzkich metod. Pewnie nawet dożywocia nie dostaną, tylko kilka lat odsiadki w nowoczesnym, pachnącym, klimatyzowanym ZK w Opolu Lub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek napisał:
błagam przywróćmy karę śmierci bo inaczej nie pozbędziemy się takich śmieci Oni wyjda za parę lat z pierdla i będa mogli znowu kogoś zabić
POPIERAM !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popoop napisał:
Pokolenie JPII
raczej pokolenie JP a nie JPII - ludzie zacznijcie czytać Biblię - to jest ratunek:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ya napisał:
[...] dążyć za wszelką cenę do likwidacji siedlisk patologii jakimi są osiedla barakowe i tworzyć warunki do powstawania firm likwidujących bezrobocie ale działać z efektem , bo postawienie zielonych tabliczek przy wjeżdzie do miasta niczego nie zalatwia poza dobrym samopoczuciem , to bulwersujące morderstwo to tragedia trojga ludzi , ofiary i sprawców dla których również kończy się normalne życie , tym bardziej jest to bolesne że są to młodzi ludzie ,myśle że w sumie nie tylko oni są winni
A ja myślę że margines i żuli powinno sterylizować tak jak koty. I to było by jedyne działanie z efektem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...