Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego jednym się przelewa, inni nie mają na chleb???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego jednym się przelewa, a drudzy nie mają na chleb????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Białej Podlaskiej nie chcę pani Tokarczuk na zajmowanym stanowisku , jest to przykre że PO obsadziło takie stanowisko osobą która nie radzi sobie z czymkolwiek a prywata jest jej osobistą cechą. Biłgoraj musi być prowincją totalną aby takich ludzi jak Tokarczuk promować. Kaska ,kaska , kaska to coś co nas podnieca no nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby żyło sie lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadupie, a ile stołków maja w Lublinie, prowincjusze z ZSL. Zgroza PO prostu. Lublinie, województwie, kraju : OBUDŹ SIĘ WRESZCIE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z milion trza mu było dać.Nawywalał się chłop gnoju od dziecka to należy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smutne napisał:
dlaczego jednym się przelewa, a drudzy nie mają na chleb????
dokładnie, oby żyło się lepiej ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biała city napisał:
Jako mieszkaniec Białej Podlaskiej nie chcę pani Tokarczuk na zajmowanym stanowisku , jest to przykre że PO obsadziło takie stanowisko osobą która nie radzi sobie z czymkolwiek a prywata jest jej osobistą cechą. Biłgoraj musi być prowincją totalną aby takich ludzi jak Tokarczuk promować. Kaska ,kaska , kaska to coś co nas podnieca no nie
Pani Wojewoda nazywa sie Genowefa Tokarska, a nie Tokarczuk. Jest czlonkiem PSL, tak jak jej maż.Pani Wojewoda jest na stanowisko powoływana przez premiera, zgodnie z ustaleniami koalicji. Starosta jest wybierany w wyborach bezposrednich przez mieszkanców powiatu. Wysokośc nagrody i okresy zatrudnienia reguluja przepisy obowiązujace w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerność samorządowców jest nieograniczona.Biorą bez umiaru i bez wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władza to miejsce gdzie w korycie leżą niczyje pieniądze a jedyny ból to problem jak je z koryta wyczesać zgodnie z przepisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biała city napisał:
Jako mieszkaniec Białej Podlaskiej nie chcę pani Tokarczuk na zajmowanym stanowisku , jest to przykre że PO obsadziło takie stanowisko osobą która nie radzi sobie z czymkolwiek a prywata jest jej osobistą cechą. Biłgoraj musi być prowincją totalną aby takich ludzi jak Tokarczuk promować. Kaska ,kaska , kaska to coś co nas podnieca no nie
Nie podniecaj się tak bo ci jeszcze zaszkodzi ,Pani Tokarczuk możesz nie chcieć - na tym stanowisku jest pani Tokarska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi nie działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Tokarski urodził się 8 września 1949 roku, więc ma na karku dopiero 61,5 roku. Jeśli to prawda, że pracuje non stop od 45 lat (nagroda jubileuszowa za 45 lat pracy), to musiał zacząć pracę w wieku lat 16, a nie 17-tu, jak piszecie. Tyra jak na orce nieprzerwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Pani Wojewoda nazywa sie Genowefa Tokarska, a nie Tokarczuk. Jest czlonkiem PSL, tak jak jej maż.Pani Wojewoda jest na stanowisko powoływana przez premiera, zgodnie z ustaleniami koalicji. Starosta jest wybierany w wyborach bezposrednich przez mieszkanców powiatu. Wysokośc nagrody i okresy zatrudnienia reguluja przepisy obowiązujace w Polsce.
1)Starosta nie jest wybierany w wyborach bezpośrednich. Na stanowisko powołują go radni.2)Jak patrzę na te chciwe ogorzałe twarze PSL to ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Pani Wojewoda nazywa sie Genowefa Tokarska, a nie Tokarczuk. Jest czlonkiem PSL, tak jak jej maż.Pani Wojewoda jest na stanowisko powoływana przez premiera, zgodnie z ustaleniami koalicji. Starosta jest wybierany w wyborach bezposrednich przez mieszkanców powiatu. Wysokośc nagrody i okresy zatrudnienia reguluja przepisy obowiązujace w Polsce.
I tu się mylisz .Starosta to układ a nie wybory bezpośrednie.Starosta nie jest wybierany w wyborach bezpośrednich. Dla przejrzystości Pan Tokarski nie powinien się ubiegać o takie stanowisko.Zawsze mąż coś załatwi.Odpowiedz mi .Jak wojewoda będzie dzielił pieniądze na powiaty.Dostanie Krasnystaw,Biłgoraj czy Tomaszów. Polecam artykuł w gazecie odnośnie radnej ,która sprzedaje bułki dla przedszkola.Afera a tu .Takie swojskie klimaty.Pogonić PSL z lubelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wam dam jubileusz aż was s... j... trafi!!!!!!!!oddajcie mi moje pieniądze!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PSL-u to są biedaczkowie,którym trzeba dać,bo "ONI żYWIĄ I BRONIĄ" ni i sami muszą wpierw wziąć.Zawsze się tak ustawiają ,aby się znależć w odpowiednim miejscu.Marszałek województwa też jest z wyboru przez układ partyjny/PO-PSL/.Najpierw negocjował z PO marszałka /dla siebie/,a potem go wybrano.U nich nawet "TW" biorą kasę i zaszczyty.Kiedy ta kompromitacja się skończy.Wynik ich działania to paliwo i cukier po 5 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda głupich zawistników - prawdziwa, katolicka Polska. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im gorzej na lubelszyźnie w porownaniu do innch regionów, tym lepiej dla członków PSL. Można wiecej obiecywać a później tłumaczyć że nic nie można zrobić bo biedny region i nie stać go na takie inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny gość ten Lechu skaczący przez płoty, tyle mu zawdzięczamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...