Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Depo to nazwisko, stąd piszę się je wielką literą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jego miesce zamojskie" .... język polski się kłania !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie pierdoły jako news dnia ? A g.... mnie obchodzi Depo i miejsce kolejnego dojenia owiec !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi wiadomość. Sukienkowy z jednej koziej wólki przeniesie się do innego pcimia trzeciego. News warty może strony www lokalnej parafii ale a pewnością nie pierwszej strony miejskiej gazety. Ale rozumiem, że w tym okresie mało się dzieje, więc nawet i dla gadających ogórków znajdzie się miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech się nie cieszą niektórzy, bo jak w Lubliine zmarł sp. Józef to nowa grupa w postaci Leszka czy Krzysztofa rozdaje teraz karty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
666 napisał:
Takie pierdoły jako news dnia ? A g.... mnie obchodzi Depo i miejsce kolejnego dojenia owiec !
jak Cie nie obchodzi to się nie wypowiadaj, tym bardziej,że nie znasz tego człowieka..... beznadziejna jest nagonka na duchownych itp a Ci ,,wielcy włodarze RP" po kryjomu wszystkim ubogim zabierają byle swoje kiese napełnić i mieć w d.... wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...