Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brat kazał im jeść robaki

Utworzony przez ~gość~, 5 stycznia 2009 r. o 06:37 Powrót do artykułu
No to nieźle ma zryta czaszkę kolo.... A tak a propos, to mi sie to nie klei.... piszecie, że Zwyrodnialec (...) Tłumaczy, że to wszystko pomówienia wynikające z zemsty, ponieważ... w dzieciństwie dał rodzeństwu wycisk w piaskownicy. ....więc on dał wycisk wtedy i teraz daje wycisk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, ja czaję, że to te młode tak się mszczą za tamten....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAA, no TA. Ale chmmm.... kurka blada, zamotałem się ale tak w ogóle to nie jest śmieszne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten facet jest poważnie chory na recydywę,więc powinien być skazany przez tam kogoś ( nie ma w Polsce sprawiedliwości) minimum na 6lat sanatorium o mocnej skuteczności leczenia,to by było za te trzy przypadki choroby i do tego 10lat za rodzeństwo.16-to letnie intensywne leczenie dało by dopiero jakieś określone rezultaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...